• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Folder Lock POMOC

Kostecki

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.08.2017.
Poruka
9
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Pozdrav, imam problem, tj sam sam sam sebi napravio problem...

Ovako, instalirao sam aplikaciju za zakljucavanje fajlova/foldera, instalirao sam je na "F:" disk i zakljucao sam "F:" disk pomocu te aplikacije, sad ne mogu da udjem ni na "F:" ni u aplikaciju... Evo video pa ako neko zna resenje molio bi da pomogne, unapred hvala!

 

pijani pacov

PCAXE Member
Učlanjen(a)
11.11.2017.
Poruka
350
Rezultat reagovanja
71
Moja konfiguracija
da li si probao u safe mode da udjes i pogasis servise od folder locka pa da pokusas ? mozes da probaš u krajnju ruku butabilni fleš ili disk hirens ili sergei strelec... prekopiraš bitan sadržaj foldera/diska ako ga uopšte učita....ili linux boot sa diska...ako se niko ne javi ko je iskusio slicno, možeš da probaš. za sifru da dekriptuješ stvarno ne znam a reinstalacija sistema...verovatno bi pomogla ako ti nije bitan c pa uradi format...no sačekaj još komentara srećno
 

Fakku

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.02.2019.
Poruka
293
Rezultat reagovanja
511
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ultimatrix
CPU & cooler:
Ryzen 9 5900x, Arctic Liquid Freezer II 360 A-RGB
Motherboard:
Asus ROG Crosshair Hero VIII (Wi-Fi)
RAM:
4x16GB DDR4 Corsair Vengeance RGB Pro @ 3200MHz
VGA & cooler:
Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB
Display:
LG 38GN950-B 38"
HDD:
x2 Samsung 980 PRO NVME 2TB
Case:
Lian Li O11 Dynamic XL
PSU:
BeQuiet Dark Power Pro 12 1200W
Mice & keyboard:
Glorious Model O-, Razer BlackWidow Elite
Internet:
100/10 Kablovska
Zavisi kako funkcionise taj program,, ako pravi nekakvu arhivu koju enkriptuje onda slaba vajda.
Ako hukuje onda mozes da ga ugasis i pristupis fajlovima.
 

Kostecki

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.08.2017.
Poruka
9
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Resio sam, instalirao sam ponovo istu aplikaciju na C disk i otkljucao F disk... Opet sam ispao glup xD

Hvala svakako!
 
Vrh