• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Enermax Introduces PRO87+ and MODU87+ PSUs with Dynamic Hybrid Transformer Topology

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.055
Moja konfiguracija
ENERMAX is stepping up to the need of energy and money-saving products with these two desktop PSU series with models in 500, 600, 700 and 800W. PRO87+ is the native cable series, while MODU87+ is modular. Both will complement ENERMAX' running 80+, 82+ & 85+ PSU series and incorporate the latest technologies with a major breakthrough: DHT, Dynamic Hybrid Transformer Topology, to improving the efficiency all manufacturers concentrated on the DC stage, up to now. But the technology used in the DC stage (during and after conversion of AC to DC) has come to the maximum and achieving 87+ efficiency is the very limit of this approach. To achieving 87+ or even higher efficiency with good performance needs additional innovations on the AC stage. ENERMAX has invented three innovations bundled into the new DHT-topology

The innovations center around the adoption of dynamic frequencies, voltages and conversion instead of traditional static ones. These dynamic optimization designs not only push the efficiency up to shocking 92%, but also improve stability and performance to new heights without sacrificing any safety or regulations. Moreover, the incorporation of a 13.9cm Twister bearing fan with the patented SpeedGuard fan control bring PRO87+ and MODU87+ to unprecedented silence @ 50 degrees C.



Source
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.055
Moja konfiguracija
Ne znam da l' ste ostali bez texta ili sam samo bojkotovan. :D
 

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Haha

Pa ne znam shta recji. Prvo enermax je toliko jak da ga se svi nashi uvoznici plashe i boje : ) Cene su uvek bile malo jache, a sam podatak da moje napajanje koje sam osvojio na OC takmichenju je kod nas koshtalo 30 000 dinara mislim da ti govori sve.

Volimo mi da prochitamo takve stvari i sve je to kul i lepo, ali brate mili ja da ga nisam osvojio znash kada bih mogao>zeleo da ga kupim ? E verovatno ni tada....

Da je nama newegg mislim da bi bilo sve na svome mestu. Pogotovo kada su ovako bitne stvari u pitanju a svi znamo da je najapanje zaista stavka br1 na kojoj ne sme da se shtedi i "cinculira"

Misko ne kuliramo te :)
 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.812
Rezultat reagovanja
3.247
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d under ek nucleus cr240 dark
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 4070super founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Sound:
ifi zen dac v2 with presonus eris 3.5, akg k712 pro and kz zs10 pro
Case:
corsair 4000d white airflow with phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini and kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable
pa kada sam video zlatan vent, naravno da sam ostao bez teksta, koji kicheraj... a enermax ccccc
 
Vrh