• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Display i njegova popravka

daccha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
01.06.2019.
Poruka
15
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav sekirasi,

Posle jednog jako teskog rodjendana vratio sam se kuci pijan i otisao u WC. Telefon sam ostavio na radijatoru i kada sam se pomerio - bam! Sa radijatora direktno na plocice i to je sve vreme padao na ekran.

Sad kad sam malo bolje shvatio situaciju trebala bi mi pomoc. U pitanju je Galaxy A7 2018. Ima zvuk, radi mi WhatsappWeb, sve, samo ne radi display. Zatreperi tanka bela linija na ivicama na pola sekunde kad probam da otkjlucam ili uopste da upalim ekran. Ono sto me zanima jeste kolika bi mogla biti cena popravke ekrana i sta bih mogao da uradim da ona bude sto niza? Da li predlazete da narucim display sa Alija ili tako nesto?
 

Paja4

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
08.07.2019.
Poruka
1.166
Rezultat reagovanja
421
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD RYZEN 5 2600 6-Core 3.4 GHz
Motherboard:
Gigabyte B450 AORUS ELITE
RAM:
2X KINGSTON HyperX Fury Black 8GB DDR4 3200MHz CL16 - HX432C16FB3/8 8GB, DDR4, 3200Mhz, CL16
HDD:
TOSHIBA 1TB 3.5", SATA III, 64MB, 7200rpm, P300 serija - HDWD110UZSVA Interni, 3.5", SATA III, 1TB H
Case:
NZXT H500 BLACK-RED
PSU:
THERMALTAKE TOUGHPOWER 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Redragon Gerberus i Redragon Karura
OS & Browser:
Windows 10
Ne znam kad si kupio telefon, ali to je vec mogu slobodno reci zastareo model, na oglasima nov mozes kupiti za 180€, a ne verujem da popravka moze da te izadje ispod 60-70€, ako si mozda kupio telefon preko ugovora sacekaj do isteka ako je u skorije vreme pa uzmi nov telefon, svakako moje misljenje je da se nikako ne isplati popravljati ga
 

daccha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
01.06.2019.
Poruka
15
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ne znam kad si kupio telefon, ali to je vec mogu slobodno reci zastareo model, na oglasima nov mozes kupiti za 180€, a ne verujem da popravka moze da te izadje ispod 60-70€, ako si mozda kupio telefon preko ugovora sacekaj do isteka ako je u skorije vreme pa uzmi nov telefon, svakako moje misljenje je da se nikako ne isplati popravljati ga
Nesto sam gledao i ako mi se uklope cene i sve, prodacu ovaj za delove nekom servisu pa cu na to dodati jos malo para i uzeti isti taj ili neki drugi polovan koji mi se uklapa u budzet. Valjda ce se isplatiti tako.
 
Vrh