• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

CSS Rebellion sever Bruka i Sramota !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

OnlyLossless

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.03.2010.
Poruka
17
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ovo je citat posta koji sam postavio na Rebellion serveru ,pre 15 minuta a sada ga postavljam ovde da bih vas obavestio sta se tamo dogadja! Nadan se da je ovo pravo mesto za moj post!

Ja vec jedno dve godine igram SCC pod nikom Cetnik (cirilicom). Nisam igrao jedno 10 meseci zbog obaveza, ali kada sam pre jedno sat vremena usao na Rebellion sever, posle desetak minuta mi je marauder napisao da moram da promenim nik ili cu biti banovan???? Ja jos uvek ne mogu da shvatim da je to moguce kod nas u zemlji Srbiji??? Ako je i od vas ali mnogo je! Ovo je vec takva bruka i sramota da ne mogu da verujem!

Ne znam da li ste upoznati sa tim da je po zakonu koji je izglasala skupstina Srbije Cetnicki pokret proglasen oslobodilackim pokretom, a da su ga sve zemlje pobednice Drugog Svetskog Rata smatrale u kontinuitetu Saveznickim pokretom i kao takav je svuda u svetu imao poseban status, a spomenike Cetnickom pokretu ili Drazi Mihajlovicu mozete naci u svim drzavama saveznicama u Drugim ratu.

Ovakvo vase ponasanje se, po nasem pozitivnom zakonodavstvu, tretira kao diskriminacija, i kao takvo je podlozno zakonskim sankcijama i krivicnom gonjenju. Brat mi je advokat i vec sam ga konsultovao, a predlazem i vama da konsultujete nekog pravnika ili advokata !!
Vise mi je muka od janicara koji hoce da budu veci Turci od Turaka kao i od onih koji su spremni da se ponize da bi podisli nekima zbog kojekakvog interesa! Vas server je javni server a ne privatni i vi podlezete zakonima ove zemlje kao i svi drugi, i odgovorni ste pred zakonom za sve sto se dogadja na vasen serveru. Ja cu da razmotrim sta je moguce zakonski preduzeti po tom pitanju, a takodje cu da obavestim sve organizacije i politicke stranke koje se mogu osetiti pogodjene ovakvim ponasanjem. Pokusacu da o ovome pisem gde god mogu i gde god sam uticajan. Obavezujem se ovim putem da cu preduzeti sve, ali sve zakonske mere koje mi stoje na raspolaganju, da ovu sramotu i skandalozno ponasanje onih koji vode server isteram na cistac do kraja. Nikad se vise nisam osetio ponizenim, a ni Srbija i Srbi nisu zasluzili da dozive ovakvu sramotu u sopstvenoj zemlji od (ako su) sopstvenih ljudi.

Ja vam mozda delujem kao zadrt, ali je vreme da neko stane na put ovakvom ponasanju! Sramota je VELIKA SRAMOTA da ste izjednacili Ustase i Cetnike. Ustase su zvanicno zabranjene i u Hrvatskoj (morali su zbog Evrope) a kamo li ovde. Ali to je vas obraz i vase ogledalo! I zbog svih onih koji se osecaju ponizeni i uvredjeni ovakvim vasim ponasanjem, ja cu svo svoje slobodno vreme da ulozim u borbu protiv ovakvog ponasanja i onih koji su nosioci ovakvog ponasanja!

Ovaj post ce te verovatno da izbrisete, ali cu svaki put kad ga obrisete da se sregistrujem i ponovo ga postavim. I postavicu ga na svim mogucim forumuma i sajtovima u zemlji kojima imam pristup!

Pozdrav!
E sad mi kazite da nisam u pravu i da je ovo u redu i ispravno sa njihove strane!

.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Tema je zatvorena.

Ne zato sto se slazemo ili ne slazemo sa jednom od strana, vec zato sto ovakve teme ubrzo presrastu same sebe i diskusija krene u svakakvim pravcima - bolje spreciti nego leciti :)

Mi smo forum o IT tehnologijama i kao sto pise u pravilima foruma, zabranjena je svaka politicka i nacionalna diskusija.

:sekira:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh