• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Crvene tacke na tv-u

Jova

Newcomer
Učlanjen(a)
23.03.2021.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam sledeći problem: Računcar mi je povezan sa tv-om preko hdmi 2.0 kabla. Kad baca sliku preko ''duplicate displays'' nema problema a kada stavim na ''show only on display 1'' pojavljuju mi se ove tacke sa slike dole. Podeseno ja na 3840x2160 60hz. Kada smanjim rezoluciju na 1080p tacke ostaju, ali kada smanjim frekvenciju na 30hz ima ih manje i pojave se gore negde plave boje, koja god da je rezolucija. Predpostavio sam da je do kabla ali mi nije jasno kako ih nema onda kad je dupliran display a preko istog kabla ide. Inace graficka je GTX1650S 4g ddr6 ali mislim da nema veze sa njom jer je isto bilo i na prosloj AMD. Monitor je povezan preko DVI. Probao sam i druge portove na TV-u i uvek je isto. Takodje sam probao da promenim u source opcijama na tvu da bude enchanced umesto regular ali onda uopste nema signala kad je opcija ''show only display 1''. Ako neko zna bilo sta, pomoc je dobrodosla.

20210322_233831.jpg
 
Vrh