• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Club Manager 2019 (potreban feedback)

daimy2017

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.09.2017.
Poruka
40
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
Pozdrav svima,

Trenutno radim part-time za jedan gejmerski studio iz Holandije, kao menadžer za društvene mreže za Srbiju, a u pitanju je nova fudbal menadžer igra. Ako sam postovao poruku na pogrešno mesto, molim moderatore da je slobodno premeste na odgovarajući topik. U pitanju je igra Club Manager 2019, trenutno je tek krenula, i dostupna je samo kao igra za browser.

Moj zadatak je da sakupim mišljenja i kritike o igri pre nego što bude puštena širom sveta, i pre nego što bude stavljena na Steam, iOs i Android. Ovo je link na kom možete igrati igru:

Club Manager

Po mom mišljenju, igra je malo F2P / Pay to Win, tako testiranje igre bez valuta nije lako. Ja, kao menadžer za ovaj projekat, imam mogućnost da dodam ljude koji bi voleli da testiraju igru i dodelim im besplatne valute koje se koriste u igri (1.000 menadžer novčića, 25.000 menadžer keša). Ukoliko biste želeli da iskoristite ovu priliku, molim vas da mi ostavite ovde na forumu ili u privatnoj poruci vaš username koji ste izabrali.

Bilo bi odlično ako biste mi ostavili i neki feedback, npr.:

Pros

-Dobra grafika
-Kartice

Cons

-Plati da bi pobedio
-Dugo učitavanje, itd.

Bilo bi od velike pomoći, hvala!
 

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
612
Rezultat reagovanja
325
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLEAGH
CPU & cooler:
I5-4460,Hyper 212 EVO
Motherboard:
Asus H81
RAM:
DDR3 HyperX 16GB
VGA & cooler:
Zotac 1060 6GB AMP
Display:
HP OMEN Z7Y57AA TN, TV Adler 43
HDD:
Transcend 220S 240GB , Toshiba 1TB
Sound:
Genius SW-HF2.1 1700
Case:
Raidmax V4 Blue
PSU:
Radimax 550W
Mice & keyboard:
Logitech G203 Prodigy & MS Thunder
Internet:
80/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64 , Firefox
Other:
Huawei P30 Pro VOG-L29
Mozda vam se nece svideti moj odgovor ali je svakako feedback. Da je Srbija jaca ekonomski i gde nam ne bi smetao neki pay dodatak bilo bi "Ok" , ovako bilo koji vid igre pay to win ne zelim ni da zapocinjem.Generalno ima more igara sa ovom temom plati pa se klati ali jednostavno bar te igre nisu za mene i nikada nece biti. U redu su mi skinovi i stvari koje bi uticale samo na estetiku ali ne i na sam gameplay.

Edit: Igru nisam probao i predpostavljam da je pay to win.Ukoliko jeste to joj je i najveca mana kao i svim ostalim pay to win igrama.
 
  • Like
Reagovanja: Uni

daimy2017

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.09.2017.
Poruka
40
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
Razumljivo, takav odgovor je sasvim očekivan. Ok, hvala puno, svaki feedback znači!
 
Vrh