Club Manager 2019 (potreban feedback)

Diskusija u 'Igre' započeta od daimy2017, 13.02.2019.

1. daimy2017

daimy2017 PCAXE Apprentice

39
    6
    50
    28.09.2017
    Pozdrav svima,

Trenutno radim part-time za jedan gejmerski studio iz Holandije, kao menadžer za društvene mreže za Srbiju, a u pitanju je nova fudbal menadžer igra. Ako sam postovao poruku na pogrešno mesto, molim moderatore da je slobodno premeste na odgovarajući topik. U pitanju je igra Club Manager 2019, trenutno je tek krenula, i dostupna je samo kao igra za browser.

Moj zadatak je da sakupim mišljenja i kritike o igri pre nego što bude puštena širom sveta, i pre nego što bude stavljena na Steam, iOs i Android. Ovo je link na kom možete igrati igru:

Club Manager

Po mom mišljenju, igra je malo F2P / Pay to Win, tako testiranje igre bez valuta nije lako. Ja, kao menadžer za ovaj projekat, imam mogućnost da dodam ljude koji bi voleli da testiraju igru i dodelim im besplatne valute koje se koriste u igri (1.000 menadžer novčića, 25.000 menadžer keša). Ukoliko biste želeli da iskoristite ovu priliku, molim vas da mi ostavite ovde na forumu ili u privatnoj poruci vaš username koji ste izabrali.

Bilo bi odlično ako biste mi ostavili i neki feedback, npr.:

Pros

-Dobra grafika
    -Kartice

Cons

-Plati da bi pobedio
    -Dugo učitavanje, itd.

Bilo bi od velike pomoći, hvala!

2. BLEAGH

BLEAGH PCAXE Member

212
    77
    150
    10.10.2018
    Moja konfiguracija
    PC / Laptop Name:
    BLEAGH
    CPU & cooler:
    I5-4460,Hyper 212 EVO
    Motherboard:
    Asus H81
    RAM:
    DDR3 HyperX 16GB
    VGA & cooler:
    Zotac 1060 6GB AMP
    Display:
    Benq 24 , Smart TV Adler 32
    HDD:
    Transcend 220S 240GB , Toshiba 1TB
    Sound:
    Genius SW-HF2.1 1700
    Case:
    Raidmax V4 Blue
    Mice & keyboard:
    Logitech G203 Prodigy & MS Thunder
    OS & Browser:
    Windows 10 Pro x64 , Google Chrome, Firefox
    Mozda vam se nece svideti moj odgovor ali je svakako feedback. Da je Srbija jaca ekonomski i gde nam ne bi smetao neki pay dodatak bilo bi "Ok" , ovako bilo koji vid igre pay to win ne zelim ni da zapocinjem.Generalno ima more igara sa ovom temom plati pa se klati ali jednostavno bar te igre nisu za mene i nikada nece biti. U redu su mi skinovi i stvari koje bi uticale samo na estetiku ali ne i na sam gameplay.

Edit: Igru nisam probao i predpostavljam da je pay to win.Ukoliko jeste to joj je i najveca mana kao i svim ostalim pay to win igrama.

UniqUnic se ovo sviđa.

Preporučite stranicu