• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Clash Royale

Genexx

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.08.2018.
Poruka
204
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
Mogao bih onda da se vratim, nisam ja bio los ali sam igru poceo da igram zbog drugara pa sam zbog istih i prestao tako da imam i dalje one stare karte (ne mogu da se setim kako sam ih pre zvao) ali sam mislio da je uopsteno prestala da se igra.
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Promenilo se dosta stvari od onda, sada je cak i malo lakse guranje trofeja (sem nama u ligama) ;)
 

Genexx

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.08.2018.
Poruka
204
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
Izgubio sam taj game sense, posvetio sam se fortnite-u profesionalno.
 

Genexx

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.08.2018.
Poruka
204
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
Secam se imala je ona stranica koja ti govori kad ces koji chest da dobijes
 

Aleksa64u8

Newcomer
Učlanjen(a)
17.05.2019.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hocel ko uc u klan co free bi stavio bio sam lider jednom napunio klan i naravno presto igrat i kikam sve a nisam trebo kikat klan sad mi je krivo zbog toga ako ne planirate ulazit makar reklamirajte da se napuni opet Clan Invitation - Clash Royale
 

Aleksa64u8

Newcomer
Učlanjen(a)
17.05.2019.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Kikan mi je klan pomozite da napunim novi klan koji sam napravio Clan Invitation - Clash Royale klan se zove AnonimusMafya 1 klan je nov al ubrzo ce pocet ulazit igraci udjite i vi plaer tag klana #PY9Q2Y8C
 
Vrh