• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ChiefTec A135 Crk'o

Ranxerox

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.09.2011.
Poruka
16
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel E7500 Core2 DUO BOX
Motherboard:
ASUS PQ5 SE2
RAM:
2x2gb Kingston/Transcend DDR2 cl5
VGA & cooler:
9600GT Nvidria 512mb 256bit/bus
Display:
BenQ/24 inch
HDD:
WD-ATA 120GB/WD-SATA160GB/Transcend ext 300GB
Sound:
MB/HD 8-1
Case:
Najjeftinije
PSU:
LLC6650/650w im'o chiftech buuuaa
Optical drives:
Piooner 110D
Mice & keyboard:
Genius/A4tech
Internet:
ADSL/100mbit
OS & Browser:
Firefox 7.02
Prvo da vas pozdravim, jer sam nov na forumu
Eto da predjem na problem, pre 3 god. sam kupio ChiefTec A135 1000w, napajanje misleći kako sam završio posao sa napajanjima za duže vreme i za veći broj sledećih konfiguracija koje sam nabavljao, medjutim(priznajem mojom greškom i lenjošću, zbog kvara na power dugmićima od starog kućišta, koji su prekidali kontakt)moj ChiefTec je crk'o:smrc:
Prve informacije koje sam dobijao su bile tipa "Au ne vredi ti to ništa, to niki nezna da po'pravi" Onda sam pronašao jednog majstora koji mi je obećao popravku, da bi mi tri meseca kasnije rekao kako nemože da ga popravi jer nema neki chip koji je potreban da bi se napajanje popravilo...da ne duljim, ja sada trenutno koristim neko LC6550 PSU, ali pošto želim da UPgrade-ujem malo računar sa još RAM-a i novom grafikom(a bog'me i hardom)voleo bih ako bi mi neko pomogao sa uputom, KOME i GDE (ako uopšte postoji)odneti moje milo napajanje da se opravi, ja sam ga tada platio nekih 13000 hiljad(to je bilo krajem 2007)znači k'o danas 26000(ako ne i više)spreman sam da platim 40-50€ evra za popravku sa garancijom.
Hvala u napred i pozdravljam Le'Equp
 

fr0wn3r

PCAXE Member
Učlanjen(a)
29.05.2011.
Poruka
220
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja to ne bih radio sto ti pokusavas. 40-50 eura i to napajanje nece nikada biti ono sto je... Ono je vec uslo u cetvrtu godinu zivota, a retko ko daje i za mnogo kvalitetnija napajanja duzu garanciju od 5 godina. Uracunaj u to da i popravljeno to napajanje se "naradilo". Strpi se i skupi jos kinte za novo napajnje ili nesto od tih para sto planiras za upgrade odvoj i dodaj i imas novo napajanje.

Iskreno i ne znam da se neko bavi popravkom napajanja, a za garanciju duzu od mesec dana ne verujem da ces se izboriti, ako i za toliku i da nadjes nekog...
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.948
Rezultat reagovanja
144
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
:welcome: na :sekira:
Temu cu prebaciti u servis;)
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Popravlja onaj lik sa banjice kod koga je moj kum nosio svog master-a i dobio ga popravljenog ali takodje mislim da se ne isplati popravljati;)
Kada se cujem sa kumom javljam ti broj na pm;)

ps. Welcome 2 the forum:wave:


edit. Nasao Mladenov broj u staroj temi ;)

MSB Service
Mladen Radojevic
Telefon: 011-1776-709; 064-173-02-73

Nazovi i pitaj
 
Poslednja izmena:

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
Mladen mi je popravio 2 napajanja i oba rade besprekorno. U februaru je sredio to drugo, navedeni broj mobilnog se poklapa sa ovim kojeg ja imam :wave:
 

fr0wn3r

PCAXE Member
Učlanjen(a)
29.05.2011.
Poruka
220
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ih... ispade ja seljak...

Dobrodosao na forum! Sorry... :D
 

Ranxerox

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.09.2011.
Poruka
16
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel E7500 Core2 DUO BOX
Motherboard:
ASUS PQ5 SE2
RAM:
2x2gb Kingston/Transcend DDR2 cl5
VGA & cooler:
9600GT Nvidria 512mb 256bit/bus
Display:
BenQ/24 inch
HDD:
WD-ATA 120GB/WD-SATA160GB/Transcend ext 300GB
Sound:
MB/HD 8-1
Case:
Najjeftinije
PSU:
LLC6650/650w im'o chiftech buuuaa
Optical drives:
Piooner 110D
Mice & keyboard:
Genius/A4tech
Internet:
ADSL/100mbit
OS & Browser:
Firefox 7.02
Hvala momci na dobrodošlici i hvala na informaciji u petak dolazim za BG, pa ću da kontaktiram čoveka, da pitam da li bi uzeo u razmatranje popravku mog ChiefTec-a, Nema veze garancija, računam da ako ga popravi i ono bude radilo O.K radiće još dugo o.k jer računam da ne može to da se budži, nego ili k'o svet ili ne radi.
E sada ako ne može ne može, ali moram da vam kažem da na primer u Beču(wiena)u kojoj sam bio prošle godine dvadesetak dana , popravljaju sve, nema šta se ne popravlja, koliko god to paradoxalno zvučalo i mi mislili kako oni imaju para pa kupuju novo kada se pokvari, da kupuju ali oni koji imaju para oni koji nemaju popravljaju,primera radi(mada nema direktne veze sa računarima)u kraju u kom sam stanovao bilo je više zanatskih radionica tipa Obućari, električari, elektroničari, ključari, knjigovezci i sl, nego što u celoj srbiji trenutno ima. Razumete šta hoću da kažem. A servisa za računare i audio-video-foto opremu pa ne znam ciklion, i ušao sam u jedan da pitam i čovek mi reče nema problema rade sve vrste popravki daju garanciju +rade i zamenu, oni ti daju isto takvo ili iz slične kategorije, na koju ti daju garanciju a ti njima ostaviš svoje(naravno posle kratke dijagnostike kvara)Ali ždaba kada (ko me bi palo na pamet )nisam poneo moje pokvareno napajanje.
 
Vrh