• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Cena gtx 1060 6GB ovih dana...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
sve si ti to dragance lijepo i strucno napisao ali stanje na terenu je drugacije . ja sam vec rekao ti nebi ali vecina bi ljudi ne pitaju nego samo daj ako ima takva je situacija .i bice jos veca potraznja.
Svi koji sada trce u situaciju zvanu majnovanje jer su culi da se tu dobre pare zaradjuju i kupuju opremu po bilo kojoj ceni sa ili bez garancije kada moram tako da kazem su majmuni i to oni najgore vrste.

A drugo lako je biti dzek sa tudjim param i govoriti mu kupi ma prodaces ti to nemas frke, verujem da SlavenK nije pi*da od covek i da ce ti ustupi kartice po nabavnoj ceni pa ti onda diluj na dalje. Ali opet kazem, povlacenje kartica iz inostranstva je jedno jer ce dobije povrat sredstava ali uvoz kartica u Srbiju ili Bosnu e to je vec druga prica i nikada ne znas koliko mogu da te ocarine ili cak da ti ih oduzmu dok ne dokazes njihovo poreklo i zasto su kupljene. Naravno ne kazem da ih je nemoguce uvesti ali ako to prvi put radis znas da ce da te rebnu i ode zarada u pm.

Ovo ti je jako velika prica cak veca od vecine ovde i ovo rade samo oni koji imaju nekoga na carini ili znaju nekoga ko moze da ih uveze bez carinjenja.
 

pjescic

Banned
Učlanjen(a)
10.09.2017.
Poruka
411
Rezultat reagovanja
26
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 6700-K & BE QUIET Dark Rock Pro 3
Motherboard:
ASROCK B150 Combo 6 slots DDR3 + DDR4
RAM:
ddr4 16 gb anarhy
VGA & cooler:
ASUS ROG Strix GTX 1060 6GB & Corsair SP120 Quiet Edition
Display:
LG 55UJ670V 4K UHD Smart 55" LED TV
HDD:
samsung 840 ssd x1 , wd 2 tb x 3
Sound:
Asus Xonar DSX
Case:
Fractal Design Define R4 Black Pearl
PSU:
FSP Aurum PRO 850W GOLD
Optical drives:
lg dvd rw
Mice & keyboard:
M705 Wireless & Logitech K520
Internet:
100/25
Kako kome, meni 80e ne znaci nista pogotovo ako bi me neki tamo brdjan koji je sprzio grafu majnujuci zvao da mu vracam karticu za Svajcarsku i smaro mesec dana pitanjima kad ce nova ili da mu vratim pare....
nije to 80 eura nego 160 eura ako ima dvije ali nema sta tebi ako ne znaci nista 80 eura onda ti bas imas para ili tata i mama nebitno ko cestitam .mada vjeruj mi to mnogima znaci :like:
 

Syllar

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2017.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
123
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600x
Motherboard:
MSI B350 Bazooka
RAM:
Corsair Vengeance 16gb ddr4 3200mhz Cl16
VGA & cooler:
Asus Dual RX6600
Display:
Asus TUF 249Q
HDD:
1TB wd blue + 120gb Ssd Transcend+ 1tb external + 500gb samsung 980
Case:
MS Industrial Hulk Pro
PSU:
Seasonic S12 620W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origin Core + G502
Internet:
Neki raspad ( 500kb/s download) - i dalje isti raspad od neta
nije to 80 eura nego 160 eura ako ima dvije ali nema sta tebi ako ne znaci nista 80 eura onda ti bas imas para ili tata i mama nebitno ko cestitam .mada vjeruj mi to mnogima znaci :like:
Ja sam iskljucivo rekao samo svoje misljenje kao prvo, kao drugo lice postajes bezobrazan nauci da postujes tudja misljenja kao sto drugi postuju tvoja.
Ja se ovde iskljucujem iz price, Slaven je dobio svoj odgovor ostalo je na njemu.
 

pjescic

Banned
Učlanjen(a)
10.09.2017.
Poruka
411
Rezultat reagovanja
26
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 6700-K & BE QUIET Dark Rock Pro 3
Motherboard:
ASROCK B150 Combo 6 slots DDR3 + DDR4
RAM:
ddr4 16 gb anarhy
VGA & cooler:
ASUS ROG Strix GTX 1060 6GB & Corsair SP120 Quiet Edition
Display:
LG 55UJ670V 4K UHD Smart 55" LED TV
HDD:
samsung 840 ssd x1 , wd 2 tb x 3
Sound:
Asus Xonar DSX
Case:
Fractal Design Define R4 Black Pearl
PSU:
FSP Aurum PRO 850W GOLD
Optical drives:
lg dvd rw
Mice & keyboard:
M705 Wireless & Logitech K520
Internet:
100/25
Svi koji sada trce u situaciju zvanu majnovanje jer su culi da se tu dobre pare zaradjuju i kupuju opremu po bilo kojoj ceni sa ili bez garancije kada moram tako da kazem su majmuni i to oni najgore vrste.

A drugo lako je biti dzek sa tudjim param i govoriti mu kupi ma prodaces ti to nemas frke, verujem da SlavenK nije pi*da od covek i da ce ti ustupi kartice po nabavnoj ceni pa ti onda diluj na dalje. Ali opet kazem, povlacenje kartica iz inostranstva je jedno jer ce dobije povrat sredstava ali uvoz kartica u Srbiju ili Bosnu e to je vec druga prica i nikada ne znas koliko mogu da te ocarine ili cak da ti ih oduzmu dok ne dokazes njihovo poreklo i zasto su kupljene. Naravno ne kazem da ih je nemoguce uvesti ali ako to prvi put radis znas da ce da te rebnu i ode zarada u pm.

Ovo ti je jako velika prica cak veca od vecine ovde i ovo rade samo oni koji imaju nekoga na carini ili znaju nekoga ko moze da ih uveze bez carinjenja.
ma ne znam drug ode ti daleko sa teorijom sta sve moze biti i sta se moze desiti .ljudi to rade i dobro prolaze e sad ne ulazim u to dali ce to decko uraditi ili ne njegova stvar
 

pjescic

Banned
Učlanjen(a)
10.09.2017.
Poruka
411
Rezultat reagovanja
26
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 6700-K & BE QUIET Dark Rock Pro 3
Motherboard:
ASROCK B150 Combo 6 slots DDR3 + DDR4
RAM:
ddr4 16 gb anarhy
VGA & cooler:
ASUS ROG Strix GTX 1060 6GB & Corsair SP120 Quiet Edition
Display:
LG 55UJ670V 4K UHD Smart 55" LED TV
HDD:
samsung 840 ssd x1 , wd 2 tb x 3
Sound:
Asus Xonar DSX
Case:
Fractal Design Define R4 Black Pearl
PSU:
FSP Aurum PRO 850W GOLD
Optical drives:
lg dvd rw
Mice & keyboard:
M705 Wireless & Logitech K520
Internet:
100/25
Ja sam iskljucivo rekao samo svoje misljenje kao prvo, kao drugo lice postajes bezobrazan nauci da postujes tudja misljenja kao sto drugi postuju tvoja.
Ja se ovde iskljucujem iz price, Slaven je dobio svoj odgovor ostalo je na njemu.
ma jeli bogati prosvjetli me ti sveti covjece a cim sam te uvrijedio i o kakvom ti to bezobrazluku pricas sta dramis tu
 

OWERKLOKER

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.03.2012.
Poruka
849
Rezultat reagovanja
23
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core I5 2400
Motherboard:
Gigabyte H61M USB3V
RAM:
12GB DDR3
VGA & cooler:
Gigabyte 1050Ti
Display:
AOC 22 IPS
HDD:
3x1TB + SSD 120GB
Sound:
Genius 5000 5.1
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
Cooler Master RS 500W
Optical drives:
Samsung neki
Internet:
DSL
OS & Browser:
Windows 8.1 x64
Other:
MSI CR500
A kako ih to tako lako prodaju za 400+? Ja moju staru 3 meseca (garancija i racun 3 godine) drzim na oglasima vec 10 dana i nista a stavio sam 400e.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
ma ne znam drug ode ti daleko sa teorijom sta sve moze biti i sta se moze desiti .ljudi to rade i dobro prolaze e sad ne ulazim u to dali ce to decko uraditi ili ne njegova stvar
Opet ti govorim, nisi ni svastan sta se sve moze izdesavati u majnovanju, jer da znas ne bi tako pricao. Drugo majner ce je kupi u 99,99% i da se slucajno dogodi neki problem on nema vremena da ceka tebe da ti karticu vratis pa da oni rese garanciju pa opet da je vracas za Srbiju ili Bosnu ili gde se vec proda pa ako nije dostavio papire o prvom carinjenju kartice postoji sansa da je sada u drugom prolazu ocarine ili je zadrze dok ne dostavis papire kako si ti nju uneo u zemlju a majneru ta prica nikako ne odgovara jer on iz sata u sat iz dana u dan gubi novac i taj koji je spreman da da 500 evra za karticu taj je spreman da da jos 100 evra ali da to sve bude resavano u sto kracem roku ali ako ti njemu prodas karticu bez garancije pa to nije dobro po nikoga jer opet ti kazem majneri ce plate i puno vise ako treba ali nisu budale koje nalaze pare na ulici.

A trece postajes vec stavrno drzak i bezobrazan i pokusavas na neki sarkazam ili ne znam ni ja sta radis da tvoja rec bude zadnja i da si ti u pravu. Ubedjujes se sa svima, svima nameces neki svoj stav, i samo si ti u pravu i nicuju rec ne postujes, svadajs se sa moderatorom a to ti nije ni malo pametna stvar. I ima te u svakoj temi. Ako se oko necega razuems iznesi svoje misljenje ali ne ono brzopleto da se kaze eto pomogo sam ti jer nekada ni najdobromerniji savet nije dobar ako iza svega toga taj koji je pitao nema odgovor koji mu treba, a da ulazi u nesto i da zarobi pare zarad 100-150 evra zarade da mu stoji zarobljeno 800 evra nije posao nego za***ancija. I da znas bolje vrabac u ruci nego golub na grani. Poenta je da ne treba u zivotu nikada biti alav i da treba da se sagleda prica iz svih uglova da bi se u nesto krenulo. A u ovakav posao se ne krece ako nemas zaledjinu ko ce da te cupa ili da ti pomogne ako zagusti. A igranje sa drzavom nije mala stvar i nikada ne znas kada ce ti zakucaju na vrata zbog cega pa zbog 150 evra zarade sto si hteo da na brzinu zaradis.

Zato ti kazem da svaki posao se gleda najbolja strana i najgora, sta je najbolji scenario koji moze da bude dobar po tebe i koji je najgori koji moze da se dogodi i da gledas kako iz toga da se izvuces sto bezbolnije.

Nema ovde niko nije u pravu i ovo nije takmicenje ciji ce post da se izabere za post meseca i da dobijes nagradu na kraju meseca.

Zato malo povuci rucnu sa tim uskakanjem iz teme u temu i da se sa ljudima zaleces i cim se neko ne slozi sa tvojim misljenje da mu odgovaras sa tim seljackim forama kralju i slicne upadice koje imas.
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
A kako ih to tako lako prodaju za 400+? Ja moju staru 3 meseca (garancija i racun 3 godine) drzim na oglasima vec 10 dana i nista a stavio sam 400e.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Pa dobro ako cemo iskreno, sa tvoje stane je malo bezobrazno sto trazis za nesto sto si platio 252 evra da dobijes 400 evra i jos si prikazao racun i nabijas ljudima rogove.

Ok ne kazem ja ponuda i potraznju su takve da diktiraju trziste ali ako si vec hteo da je prodas onda sklonis garanicju da se ne vidi koliko si je ti platio jer to nikoga ne interesuje ali ovako kada ljudi vide da si je platio 252 evra a sada hoces na frku trku da izvuces 150 evra zarade naravno da je nece niko kupiti ne zato sto mu ne treba nego iz principa.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.040
Moja konfiguracija
A kako ih to tako lako prodaju za 400+? Ja moju staru 3 meseca (garancija i racun 3 godine) drzim na oglasima vec 10 dana i nista a stavio sam 400e.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Stavio si tvoju 1050Ti za 400e? :troll:
 

OWERKLOKER

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.03.2012.
Poruka
849
Rezultat reagovanja
23
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core I5 2400
Motherboard:
Gigabyte H61M USB3V
RAM:
12GB DDR3
VGA & cooler:
Gigabyte 1050Ti
Display:
AOC 22 IPS
HDD:
3x1TB + SSD 120GB
Sound:
Genius 5000 5.1
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
Cooler Master RS 500W
Optical drives:
Samsung neki
Internet:
DSL
OS & Browser:
Windows 8.1 x64
Other:
MSI CR500
1060 6GB, nisam gledao sta mi pise u profilu. :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s

pjescic

Banned
Učlanjen(a)
10.09.2017.
Poruka
411
Rezultat reagovanja
26
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 6700-K & BE QUIET Dark Rock Pro 3
Motherboard:
ASROCK B150 Combo 6 slots DDR3 + DDR4
RAM:
ddr4 16 gb anarhy
VGA & cooler:
ASUS ROG Strix GTX 1060 6GB & Corsair SP120 Quiet Edition
Display:
LG 55UJ670V 4K UHD Smart 55" LED TV
HDD:
samsung 840 ssd x1 , wd 2 tb x 3
Sound:
Asus Xonar DSX
Case:
Fractal Design Define R4 Black Pearl
PSU:
FSP Aurum PRO 850W GOLD
Optical drives:
lg dvd rw
Mice & keyboard:
M705 Wireless & Logitech K520
Internet:
100/25
Opet ti govorim, nisi ni svastan sta se sve moze izdesavati u majnovanju, jer da znas ne bi tako pricao. Drugo majner ce je kupi u 99,99% i da se slucajno dogodi neki problem on nema vremena da ceka tebe da ti karticu vratis pa da oni rese garanciju pa opet da je vracas za Srbiju ili Bosnu ili gde se vec proda pa ako nije dostavio papire o prvom carinjenju kartice postoji sansa da je sada u drugom prolazu ocarine ili je zadrze dok ne dostavis papire kako si ti nju uneo u zemlju a majneru ta prica nikako ne odgovara jer on iz sata u sat iz dana u dan gubi novac i taj koji je spreman da da 500 evra za karticu taj je spreman da da jos 100 evra ali da to sve bude resavano u sto kracem roku ali ako ti njemu prodas karticu bez garancije pa to nije dobro po nikoga jer opet ti kazem majneri ce plate i puno vise ako treba ali nisu budale koje nalaze pare na ulici.

A trece postajes vec stavrno drzak i bezobrazan i pokusavas na neki sarkazam ili ne znam ni ja sta radis da tvoja rec bude zadnja i da si ti u pravu. Ubedjujes se sa svima, svima nameces neki svoj stav, i samo si ti u pravu i nicuju rec ne postujes, svadajs se sa moderatorom a to ti nije ni malo pametna stvar. I ima te u svakoj temi. Ako se oko necega razuems iznesi svoje misljenje ali ne ono brzopleto da se kaze eto pomogo sam ti jer nekada ni najdobromerniji savet nije dobar ako iza svega toga taj koji je pitao nema odgovor koji mu treba, a da ulazi u nesto i da zarobi pare zarad 100-150 evra zarade da mu stoji zarobljeno 800 evra nije posao nego za***ancija. I da znas bolje vrabac u ruci nego golub na grani. Poenta je da ne treba u zivotu nikada biti alav i da treba da se sagleda prica iz svih uglova da bi se u nesto krenulo. A u ovakav posao se ne krece ako nemas zaledjinu ko ce da te cupa ili da ti pomogne ako zagusti. A igranje sa drzavom nije mala stvar i nikada ne znas kada ce ti zakucaju na vrata zbog cega pa zbog 150 evra zarade sto si hteo da na brzinu zaradis.

Zato ti kazem da svaki posao se gleda najbolja strana i najgora, sta je najbolji scenario koji moze da bude dobar po tebe i koji je najgori koji moze da se dogodi i da gledas kako iz toga da se izvuces sto bezbolnije.

Nema ovde niko nije u pravu i ovo nije takmicenje ciji ce post da se izabere za post meseca i da dobijes nagradu na kraju meseca.

Zato malo povuci rucnu sa tim uskakanjem iz teme u temu i da se sa ljudima zaleces i cim se neko ne slozi sa tvojim misljenje da mu odgovaras sa tim seljackim forama kralju i slicne upadice koje imas.
slusaj dragane to koga si navikao zvati seljakom nastavi mene izostavi tako tatu i mamu svoju zovi tako govedo bezobrazno .halo peja de malo smiri ove pojedine tastaura ratnike cim se nesto kaze istih par likova pocne sa forama da ih vrijedjas i ostalo a onda u dugometraznim tekstovima uvijeno vrijedjaju sta je ovo
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.040
Moja konfiguracija
Već je sve rečeno o ceni dotičnih karti, pa nema potrebe da se dalje nastavlja u ovom smeru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh