• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

BeoCity ADSL

MarkoZ

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.01.2011.
Poruka
15
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Zanima me ima li neko iskustva sa ovim provajderom? Nude mi neku majsku ponudu 16/1 za 1700din pa me bas zanima kakvi su, a ne bih kod lelekoma vise da placam 4500 za istu. Vidim da je i kod Oriona sa ugovorom na dve godine 2500 pa me zanima beocity ili da idem na orion.?
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
to je odlicna ponuda.. samo je pitanje sta je ugovorna obaveza.. pretpostavljam, 2 godine ugovorne obaveze ali ne znamo koji su uslovi u toku te dve godine, da li u toku obe godine imas tu brzinu po toj ceni?
 

MarkoZ

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.01.2011.
Poruka
15
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ugovor se bira na 3 6 ili 12 meseci. Kako su mi oni objasnili ta brzina je uvek samo sto je ta cena tokom ugovorne obaveze (naravno to je cena bez modema, ukoliko hoces modem onda je cena 2200din) nakon cega se menja u normalnu cenu (oko 2500). Mora da postoji neka caka, verovatno ili guse p2p saobracaj ili ga kompletno blokiraju pa me zanimaju necija iskustva ako ima ili da probam pa sta bude. Evo ponude http://www.beocity.com/
 
Vrh