• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

BB ili ti bilerasi i bilderasice :d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
^Ta ishrana je ok i kad kreces i kad ides, a i kad ne ides u teretanu :)

Mozes i ribu da jedes, a ovo sto si nameravao da izbacis je obavezno da se izbaci.
 

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II x4 965 @4ghz sa V6GT
Motherboard:
Gigabyte GA-890GPA-UD3H
RAM:
Exceleram Black Sark 2x2gb 1600mhz
VGA & cooler:
5750 1gb CrossFire (Sapphire i PowerColor)
Display:
Acer AL1916W
HDD:
Western Digital caviar blue 500gb
Case:
Xigmatek Utgard
PSU:
Chieftech CFT 650W
Optical drives:
Samsung 223C
A za dorucak npr. ovsene pahuljice i nemasno melko?
Pa rucak npr. belo meso, pirinac i salata.
Pa uzina npr. nemasni sir ili voce neko.
Isto neka laganije vecera, npr. sir i jaja ili tako nesto.... I ne treba jesti posle 19h?

Je l' tako nesto ok?
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.515
Rezultat reagovanja
150
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Ok je to, samo nemoj preterivati sa vocem, puno je secera... Isto tako nemoj vishe od jednog, dva zumanca... Salame i slichno izbaci...

To posle 19h je netachno, jedi kad hocesh i shto vishe i pi shto vishe vode...

Kako je kod mene


11:00h 300g piletine, pola tunjevine sa povrcem

12:00h Trening

13:30h 300g piletine sa josh pola tunjevine i povrcem

15:00-16:00h Tunjevina sa povrcem

19:00h opet piletina

i uveche neshto od gore navedenog :D

Nekada kada me ne mrzi umutim sledece 200g piletine, konzervu tunjevine, obareno povrce, krastavac i ella sir jedno 100g i sve to izmesham u nekoj chiniji...
Isto forsiraj shto vishe povrca, tj vitamine unosi... Hleb jedi integralni preko dana, uveche ne...

za 4 nedelje 7kg mishicne mase... u struku sam pao nenormalno, ni jedan kaish mi vishe ne odgovara... pre 4 nedelje sam kaish na predzadnjoj rupi drzao sada na zadnjoj i spadaju mi pantalone :)
 
Poslednja izmena:

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.542
Rezultat reagovanja
2.181
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
piletina je C kategorija mesa, najmanje proteina, masnoce i kalorija i dobra je samo za dijetu za mrsavljenje, za BB je go **rac. Mleko je za bebe. Treba jesti konjsko meso, govedinu i sl. Bolje sa ulja nego sa masti, bolje kuvano ili suvo (tipa kobasice) nego przeno. Ne treba zaobilaziti "kasiku".

A piletina je, kao sto rekoh, za mrsavljenje....

"za 4 nedelje 7kg mishicne mase... "

ovo nije moguce ni sa steroidima. Moze biti voda + neka misicna masa, ali sama misicna masa nije. Nije ni zdravo promeniti toliko kilazu za mesec dana. Samo kazem...
 
Poslednja izmena:

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II x4 965 @4ghz sa V6GT
Motherboard:
Gigabyte GA-890GPA-UD3H
RAM:
Exceleram Black Sark 2x2gb 1600mhz
VGA & cooler:
5750 1gb CrossFire (Sapphire i PowerColor)
Display:
Acer AL1916W
HDD:
Western Digital caviar blue 500gb
Case:
Xigmatek Utgard
PSU:
Chieftech CFT 650W
Optical drives:
Samsung 223C
Aha, ok. Je l' treniras svaki dan? i kod tunjevine, dobro iscedis ono ulje?
Ja sam mislio ovako: posto utorak, cetvrtak, subota imam kickbox, da krenem u teretanu ponedeljak, sreda, petak i nedelja odmaram!
Ja mislim da je to ok?
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.515
Rezultat reagovanja
150
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
piletina je C kategorija mesa, najmanje proteina, masnoce i kalorija i dobra je samo za dijetu za mrsavljenje, za BB je go **rac. Mleko je za bebe.
Da, ali ima dosta proteina, nema malo, crveno meso isto treba da se ubaci nego sam ja zaboravio poshto sam trenutno na piletini i tunjevini jer skidam salo... pa mi je lakshe tako...

Treba jesti i curetinu, divljac, i govedinu, ribu, belanca...

Zaboravih navadem i da dnevno pojedem od 5-10 belanca...

@Godzilla

Iskreno, ne znam vidi kreni tako pa vidi, jer treba ti isto i odmora... Ja treniram 5 puta nedeljno, chetvrtkom i nedeljom pauziram...


Edit: Gx-x

Pazi, ne znam shta je, ali meni se svaki mishic vidi, ljudi sami primecuju promenu i vaga kaze tako... Ako mene vaga laze onda i ja tebe... Ali merio sam se na vishe njih... ali ok... Stvarno nemam potreba da se pravdam :)
 
Poslednja izmena:

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.542
Rezultat reagovanja
2.181
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
ne treba da mi se pravdas, ali 7kg misicne mase za mesec dana je cist BS. Ne kazem da nisi dobio 7kg, ali na kreatinu si, a on navlaci vodu (i treba to radi) u misice. Sto se tice piletine, ima najmanje proteina i masti od svog mesa. Rekoh vec, to je za skidanje kila. E sad, to sto kod nas piletina kosta ko svinjetina, ako ne i vise, to je druga stvar, a ne bi trebalo da je tako.

A sto se kilaze tice, ti si visok tipa ~190? Ako je tako, za tebe je nominalna tezina inace oko 80kg, bez teretane :P
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.515
Rezultat reagovanja
150
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
ne treba da mi se pravdas, ali 7kg misicne mase za mesec dana je cist BS. Ne kazem da nisi dobio 7kg, ali na kreatinu si, a on navlaci vodu (i treba to radi) u misice. Sto se tice piletine, ima najmanje proteina i masti od svog mesa. Rekoh vec, to je za skidanje kila. E sad, to sto kod nas piletina kosta ko svinjetina, ako ne i vise, to je druga stvar, a ne bi trebalo da je tako.

A sto se kilaze tice, ti si visok tipa ~190? Ako je tako, za tebe je nominalna tezina inace oko 80kg, bez teretane :P
Tachinje 81kg... Ma polako, tek sam krenuo.. Meni je cilj 90, 95kg... kada doguram do te kilaze videcu da li ce mi trebati josh, ali polako, ima dosta da se vezba do te kilaze :D
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Au sta sve ovde necu procitati :D dajte da preimenujem temu u "gluposti" da vas neko ne shvati za ozbiljno :D
Micri brate jel si ti u opste poceo sa kruznim vezbama ili si se odmah bacio na treninge vezbanja odredjenih grupa misica?
Ako si odmah krenuo to ti nikako ne valja, bez ljutnje ali jos si pocetnik u svemu tome, ti vec gruvas max kilaze kao da si advance vezbac/BB, isto vazi i za ishranu, ok je to da korigujes ishranu, ali sa "glupostima"(suplementima & co.) si prerano krenuo, prvo se rade kruzne vezbe, moj savet bar mesec,dva, kasnije se krece na izolaciju i rad po grupama misica, ali ne cesce od 3 puta nedeljno,zavisi od osobe do osobe, ali posle min 6 meseci ti si u stanju da krenes sa vezbanjem svaki dan, tek onda misici mogu da izdrze taj pritisak,tacnije da prate taj trening uz krace odmaranje, e onda ako zelis uzimaj to sto ti ovi savetuju (mada ja sam rekao,protiv toga sam). Ja razumem da si nestripljiv, ali dobar i zdrav izgled zahteva mnoooooogooo meseci vezbanja, i ne mozes do leta biti konan, koliko god to hteo, sem ako ne "pojacas" vezbanje. Znajuci kakva si lozana bio sa HWo iskreno brinem se za tvoje zdravlje.

Ovo ti najiskrenije govorim kao drugu i nadam se da se neces nadr*ati ;)
Imam dosta iskustva sa teretanom,mnogo godina provedeno u njoj i znam sta pricam i zivi sam dokaz da to sve moze na tezi nacin(u svojoj teretani sam medju "najjacima" sto se dizanja tezina tice, mnoge kreatinicare sam preskocio i po izgledu i po tezinama), ali ipak moze, takodje pitao si me za onog ortaka Vladu, koji je savrseno gradjen, pitaj njega da li je ikad ista uzimao od suplemenata,proteina a kamoli nesto jace ;) a vidi ga kako izgleda a mogu da ti pokazem njegove slike od pre ~8-9god kako je bio zgoljav. Protiv genetike se ne moze prirodnim putem ;)

@Godzilla sto se ulja u tunjevini tice, to zavisi, ako je riblje ulje nemoj cediti vec i njega "pojedi" on je bogato proteinima, ako nije riblje ulje onda ga iscedi.
 

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II x4 965 @4ghz sa V6GT
Motherboard:
Gigabyte GA-890GPA-UD3H
RAM:
Exceleram Black Sark 2x2gb 1600mhz
VGA & cooler:
5750 1gb CrossFire (Sapphire i PowerColor)
Display:
Acer AL1916W
HDD:
Western Digital caviar blue 500gb
Case:
Xigmatek Utgard
PSU:
Chieftech CFT 650W
Optical drives:
Samsung 223C
@Misticx, ako ti nije problem da mi objasnis te "kruzne vezbe" koje rade pocetnici.
Pogotovo sto ja necu sad za par meseci da se odvalim, nego da izgledam valjano za sledece leto, pogotovo sto imam 16god, za 4mes 17... pa ne znam kako i koliko smem da radim.
Imam 180cm, ali ne bih ni da stanem sa rastom ono, mislim da cu da porastem jos par cm...
i da, trenutno imam 65kg.
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.515
Rezultat reagovanja
150
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Au sta sve ovde necu procitati :D dajte da preimenujem temu u "gluposti" da vas neko ne shvati za ozbiljno :D
Micri brate jel si ti u opste poceo sa kruznim vezbama ili si se odmah bacio na treninge vezbanja odredjenih grupa misica?
Ako si odmah krenuo to ti nikako ne valja, bez ljutnje ali jos si pocetnik u svemu tome, ti vec gruvas max kilaze kao da si advance vezbac/BB, isto vazi i za ishranu, ok je to da korigujes ishranu, ali sa "glupostima"(suplementima & co.) si prerano krenuo, prvo se rade kruzne vezbe, moj savet bar mesec,dva, kasnije se krece na izolaciju i rad po grupama misica, ali ne cesce od 3 puta nedeljno,zavisi od osobe do osobe, ali posle min 6 meseci ti si u stanju da krenes sa vezbanjem svaki dan, tek onda misici mogu da izdrze taj pritisak,tacnije da prate taj trening uz krace odmaranje, e onda ako zelis uzimaj to sto ti ovi savetuju (mada ja sam rekao,protiv toga sam). Ja razumem da si nestripljiv, ali dobar i zdrav izgled zahteva mnoooooogooo meseci vezbanja, i ne mozes do leta biti konan, koliko god to hteo, sem ako ne "pojacas" vezbanje. Znajuci kakva si lozana bio sa HWo iskreno brinem se za tvoje zdravlje.

Ovo ti najiskrenije govorim kao drugu i nadam se da se neces nadr*ati ;)
Imam dosta iskustva sa teretanom,mnogo godina provedeno u njoj i znam sta pricam i zivi sam dokaz da to sve moze na tezi nacin(u svojoj teretani sam medju "najjacima" sto se dizanja tezina tice, mnoge kreatinicare sam preskocio i po izgledu i po tezinama), ali ipak moze, takodje pitao si me za onog ortaka Vladu, koji je savrseno gradjen, pitaj njega da li je ikad ista uzimao od suplemenata,proteina a kamoli nesto jace ;) a vidi ga kako izgleda a mogu da ti pokazem njegove slike od pre ~8-9god kako je bio zgoljav. Protiv genetike se ne moze prirodnim putem ;)

@Godzilla sto se ulja u tunjevini tice, to zavisi, ako je riblje ulje nemoj cediti vec i njega "pojedi" on je bogato proteinima, ako nije riblje ulje onda ga iscedi.
Mesec dana i vishe sam ja ishao kruzne... ali sam onda batalio da idem u teretanu i nisam ni stigao da krenem grupe :D Kada sam krenuo ponovo, ja sam se vukao tako svaki drugi dan i celo telo radim i tako kada dohvatim, onda sam reshio ozbiljno da krenem i nedelju dana celo telo radio i onda krenuo grupe mishica... Pazi, mene iskreno mrzi da pricham o suplementaciji i slichno... Jer nam se razlikuju mishljenja, ali hvala na savetu ;) Donekle znam sve to, ali isto tako nisam mogao da odolim :) Mislim kreatin ne znam shta moze da mi uradi, a pogotovu aminokiseline i bcaa ;) Ne uzimam ja nishta osim toga ;) Moj plan je kada dostignem cilj da isechem kreatin i da treniram samo sa amino i bcaa... Znam da mogu, jer nisam navuchen :D
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.542
Rezultat reagovanja
2.181
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
@Misticx, ako ti nije problem da mi objasnis te "kruzne vezbe" koje rade pocetnici.
Pogotovo sto ja necu sad za par meseci da se odvalim, nego da izgledam valjano za sledece leto, pogotovo sto imam 16god, za 4mes 17... pa ne znam kako i koliko smem da radim.
Imam 180cm, ali ne bih ni da stanem sa rastom ono, mislim da cu da porastem jos par cm...
i da, trenutno imam 65kg.
kruzne vezbe, ako mislim na isto sto i mistix, su ti vezbe svih misica na svakom treningu. Ako mene pitas, batali to, to je fiskultura...Bas me interesuje kako izgleda taj drug Vlada...Pretpostavljam da izgleda kao dugogodisnji fizicki radnik, bez uvrede ikome...btw znam par ljudi koji mogu da dignu svega i svacega bar 2x vise nego ja, a zgoljavi su, nema ih nigde videti.
Snaga je jedno, a BB drugo...
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.515
Rezultat reagovanja
150
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
.btw znam par ljudi koji mogu da dignu svega i svacega bar 2x vise nego ja, a zgoljavi su, nema ih nigde videti.
Snaga je jedno, a BB drugo...
Upravo, ja ne jurim snagu i ne bolujem od toga koliko cu da izbacim na benchu i slichno... Ja jurim izgled... A i da imam neku obavezu u zivotu :) A ne da ustajem u 5 popodne :)
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Pazi, onaj ko ti u teretani kaze da je zadovoljan svojim izgledom i da se ne trudi da jos bolje izgleda taj laze kao pas :)
Teretana je put bez povratka :D tu ces uvek teziti ka jos boljem izgledu i nikada u dubini duse neces potpuno biti zadovoljan svojim izgledom, uvek ces naci neki razlog da jos vezbas, sto je sasvim ok, ja sam prvi takav, jedan period sam bas bio krupan i svi su mi govorili da sam e dobro nagruvao ali ja tek onda nisam bio zadovoljan :D hteo sam jos, jos i jos :D i tako ce zauvek biti.
@Godzilla kruzne vezbe su ti vezbe za sve grupe misica kojima ih ti pripremas/"zagrevas" za kasnije ozbiljno vezbanje (pod tim kasnije mislim mesec, dva, mada tu ne postoji pravilo, covek prosto mora da prati svoje telo kako se razvija i telo ce mu samo dati znak, osetice, da je spreman da krene ozbiljnije sa vezbanjem). Sa kruznim vezbama treba da krecu svi koji tek ulaze u teretana svet :) kao i oni koji su pravili duze(god,dve,vise) pauze. Misic treba da se navikne i pripremi na treniranje.
Kao sto rekoh kruzne vezbe obuhvataju rad svih grupa misica ali se rade sa malim kilazama i obuvataju 3 glavne grupe misica GRIDI (a sa njima i biceps, triceps manje vise),LEDJA(a sa njima i ramena) i NOGE.

Moj savet je da se i pored bilo kog vezbanja, old school vezbe kao sto su zgibovi, upijac i sklekovi nikako ne zapostavljaju jer su to sjajne vezbe i najbolje ih je odraditi posle svakog treninga, tada, barem meni, najvise prijaju.

@gx-x malo mi je gay da sad kacim njegove slike po forumu, ali on je decko neverovatno izdefinisan, zlo kakve plocice ima, visok oko 182-3 i ima 90KG, nije nesto krupan ali nije ni sitan.
 
Poslednja izmena:

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
piletina je C kategorija mesa, najmanje proteina, masnoce i kalorija i dobra je samo za dijetu za mrsavljenje, za BB je go **rac.
:eek:

Nece biti da je tako. Evo ti sastav na 100 gr.

Konjsko proteina: 21.4 UH: 0.9 masti 2.3
Teletina proteina: 19.6 UH: 0 masti 11.2
Junetina(mrsava) proteina:18.5 UH: 0 masti 13.6
Piletina proteina: 20.8 UH: 0 masti 6.8
Curetina proteina: 20.1 UH 8.1 masti 0.4

itd...

Piletina uopshte nije kako kazes " C kategorija mesa". Pilece belo meso je jedan od najcistijih izvora proteina (u smislu da ima odlican odnos proteini/masti).

:wave:
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.542
Rezultat reagovanja
2.181
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
:eek:

Nece biti da je tako. Evo ti sastav na 100 gr.

Konjsko proteina: 21.4 UH: 0.9 masti 2.3
Teletina proteina: 19.6 UH: 0 masti 11.2
Junetina(mrsava) proteina:18.5 UH: 0 masti 13.6
Piletina proteina: 20.8 UH: 0 masti 6.8
Curetina proteina: 20.1 UH 8.1 masti 0.4

itd...

Piletina uopshte nije kako kazes " C kategorija mesa". Pilece belo meso je jedan od najcistijih izvora proteina (u smislu da ima odlican odnos proteini/masti).

:wave:
vazi druze, ajde sad pogledaj i kolko kalorija ima po 1kg, kolko aminokiselina, kolko belancevina i svega ostalog pored toga. Piletina je rangirana kao C kategorija mesa, nisam je JA rangirao nego je to tako i tako je za vecinu pticijeg mesa. Nije sve u proteinima i mastima (ili uglejnim hidratima u slucaju koji si ti naveo). To da je ona zdravija za jesti nego npr. svinjsko meso je situaciono. Za BB je bolje crveno meso nego pilece belo meso. Uostalom, pogledas sta jedu pro BB i sve je jasno. (jedu sve i svasta ali crveno meso ima primat)

:wave:

edit: RIBA spada u A klasu.

edit1: cak ti ni ti podaci nisu tacni
http://en.wikipedia.org/wiki/Chicken_(food)
 
Poslednja izmena:

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
BB jedu najvise biftek, jer je to najcistije meso.
 

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
vazi druze, ajde sad pogledaj i kolko kalorija ima po 1kg, kolko aminokiselina, kolko belancevina i svega ostalog pored toga. Piletina je rangirana kao C kategorija mesa, nisam je JA rangirao nego je to tako i tako je za vecinu pticijeg mesa. Nije sve u proteinima i mastima (ili uglejnim hidratima u slucaju koji si ti naveo). To da je ona zdravija za jesti nego npr. svinjsko meso je situaciono. Za BB je bolje crveno meso nego pilece belo meso. Uostalom, pogledas sta jedu pro BB i sve je jasno. (jedu sve i svasta ali crveno meso ima primat)

:wave:

edit: RIBA spada u A klasu.

edit1: cak ti ni ti podaci nisu tacni
http://en.wikipedia.org/wiki/Chicken_(food)
Eh ta wikipedia...:rolleyes:

http://nutritiondata.self.com/facts/poultry-products/692/2
:wave:
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Ok je to, samo nemoj preterivati sa vocem, puno je secera... Isto tako nemoj vishe od jednog, dva zumanca... Salame i slichno izbaci...

To posle 19h je netachno, jedi kad hocesh i shto vishe i pi shto vishe vode...

Kako je kod mene


11:00h 300g piletine, pola tunjevine sa povrcem

12:00h Trening

13:30h 300g piletine sa josh pola tunjevine i povrcem

15:00-16:00h Tunjevina sa povrcem

19:00h opet piletina

i uveche neshto od gore navedenog :D

Nekada kada me ne mrzi umutim sledece 200g piletine, konzervu tunjevine, obareno povrce, krastavac i ella sir jedno 100g i sve to izmesham u nekoj chiniji...
Isto forsiraj shto vishe povrca, tj vitamine unosi... Hleb jedi integralni preko dana, uveche ne...

za 4 nedelje 7kg mishicne mase... u struku sam pao nenormalno, ni jedan kaish mi vishe ne odgovara... pre 4 nedelje sam kaish na predzadnjoj rupi drzao sada na zadnjoj i spadaju mi pantalone :)
Jedi tunu pre piletine, tj. umesto piletine za prvi jak obrok. 300g po obroku ti je mnogo veruj mi, jos nisi u stadijumu da ti organizam vari 70g proteina po obroku. Samo ces israti pola toga sto pojedes. Sto se tice ostalog, ok je, samo ubaci vise pirinca, izbaci hleb (i integralni, max 1 krisku dnevno). Povrce je mama, dzaba pilule, dzaba sve, ako ne unosis vlakna i vitamine preko hrane. 7kg misica tesko, ni sa anabolicima ne moze da se dobije toliko, verovatno je pola voda i mast (mast u ovom slucaju moze biti dosta neprimetna jer je rasporedjena).

piletina je C kategorija mesa, najmanje proteina, masnoce i kalorija i dobra je samo za dijetu za mrsavljenje, za BB je go **rac. Mleko je za bebe. Treba jesti konjsko meso, govedinu i sl. Bolje sa ulja nego sa masti, bolje kuvano ili suvo (tipa kobasice) nego przeno. Ne treba zaobilaziti "kasiku".

A piletina je, kao sto rekoh, za mrsavljenje....
Brate al si se i***** za piletinu :). Belo meso je naj naj bolje za BB dijete :). Nema masti, mnogo proteina, lako se vari, i ti to svrstavas u C klasu... Tebi je masno crveno meso bolje da se zdere, pa naravno, ako hoces da izgledas kao neki klasican saban koji se lozi da je nabildovan, a u stvari me mesina sala i vode. Sve treba umereno, ne treba jesti ni samo belo meso, organizmu trebaju i masti da bi funkcionisao. Tako da je mix crvenog/ribljeg/belog mesa najbolji ;)
 
Poslednja izmena od urednika:

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.542
Rezultat reagovanja
2.181
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
ne svrstavam ga JA. Najbolje za BB dijete? Klasican saban? Sta je to? A sta je BB nego bildovanje i uvecavanje misicne mase? Da nije mozda nabijanje kondicije? Naravno da svako ko ide na BB oce da bude SABAN, mesina od sala vode i misica, sigurno nece da bude iseceni zgolja kome se provide rebra i koji se lozi na plocice...a u stvari je mrsav pa se zato vide...Mislim, sta rade ljudi u teretani? Jedu piletinu i drze dijetu? cmon...To ako ides da SKINES kile onda ok, ako ides da dobijes kile, naravno da ces da zderes crveno meso, a ne piletinu, mislim, ne fali nista piletini, ali ako zderes kreatin i amino nekako se ne uklapa piletina, ima "jace" hrane...

edit: bas me zanima sta ce biginer imati da kaze na ovu temu. Nesto sumnjam da "zdere" piletinu kad se pumpa.... :d

@Ronin:
Taj sajt mi je za 100gr dao skoro isti podatak kao i wiki, a i dalje osporava one tvoje prve ;) :wave:
 
Poslednja izmena:

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Naravno da svako ko ide na BB oce da bude SABAN, mesina od sala vode i misica, sigurno nece da bude iseceni zgolja kome se provide rebra i koji se lozi na plocice
Sa ovim se slazem ,ali takodje ima i nas pametnih koji gledaju najbolji odnos misicne mase i definicije, da nemamo mesarske ruke vec nabijen biceps ali lepo izdefinisan.
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
ne svrstavam ga JA. Najbolje za BB dijete? Klasican saban? Sta je to? A sta je BB nego bildovanje i uvecavanje misicne mase? Da nije mozda nabijanje kondicije? Naravno da svako ko ide na BB oce da bude SABAN, mesina od sala vode i misica, sigurno nece da bude iseceni zgolja kome se provide rebra i koji se lozi na plocice...a u stvari je mrsav pa se zato vide...Mislim, sta rade ljudi u teretani? Jedu piletinu i drze dijetu? cmon...To ako ides da SKINES kile onda ok, ako ides da dobijes kile, naravno da ces da zderes crveno meso, a ne piletinu, mislim, ne fali nista piletini, ali ako zderes kreatin i amino nekako se ne uklapa piletina, ima "jace" hrane...

@Ronin:
Taj sajt mi je za 100gr dao skoro isti podatak kao i wiki, a i dalje osporava one tvoje prve ;) :wave:
Ok druze, za tebe je gomila sala i vode body builder, odlicno. Onda ne pisi vise u ovoj temi jer ocigledno ne znas sta je body building ;). Za to samo zderi i spavaj. To je klasican saban, i ako ti mislis da je to prava stvar, i ti si ;). Ti ne znas ni sta je dijeta. Po tvojim recima ti pojmis dijetu ovo sto zene nazivaju dijetom, u stvari dijeta je naziv za ishranu. Dijeta tj. sredjena ishrana moze biti svakakva. ja ne skidam niti dobijam kile, vec kilazu, a sumnjam da se i ostali kile. Jaca hrana, boze me sacuvaj. To necu ni da komentarisem.
 

rhher

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2010.
Poruka
778
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD FX 8320e
Motherboard:
Asus M5A97 R2.0
RAM:
2x4 GB Kingston 1600
VGA & cooler:
ASUS R9 290 DCII
Display:
Benq GL2450
HDD:
Samsung 840 Evo 120gb
Sound:
Logitech X-540
Case:
Raidmax Vortex V4
PSU:
Raidmax 1000w
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G15 & A4tech V7
@ warmaster, ali si ga ti stavio na zub, lakse malo, nemoj da osporavas njegovo BB znanje i iskustvo, dosta pametnog je napisao u predhodnim postovima..
I ako se ja licno ne slazem da je pilece mesto C kategorija, jer je Belo meso na jelovniku svakog ozbiljnog bildera, bez obzira da li je na masi ili na defki, to nije razlog da ga razapnes ovde:D, Voli covek crveno meso i to je to...
BTW, extra potpis....
 

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
@Ronin:
Taj sajt mi je za 100gr dao skoro isti podatak kao i wiki, a i dalje osporava one tvoje prve ;) :wave:
Jbg,ne znam sta si ti gledao. Pise ti sve lepo na linku koji sam ostavio. Na 31g mesa 6 grama proteina. Pa preracunaj. ;)

Inace,ima tamo i drugih zanimljivosti,npr. aminokiselinski profil i svasta nesto zanimljivo... ;)

A sto se tice bodibildinga ne znam sta da ti kazem. Mozda da probas da objasnis npr Milosu Sarcevu i Roniju Kolmanu to oko piletine,da ne grese ljudi. Jbg,nije im rekao niko.:D
 
Poslednja izmena:

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.542
Rezultat reagovanja
2.181
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Ok druze, za tebe je gomila sala i vode body builder, odlicno. Onda ne pisi vise u ovoj temi jer ocigledno ne znas sta je body building ;). Za to samo zderi i spavaj. To je klasican saban, i ako ti mislis da je to prava stvar, i ti si ;). Ti ne znas ni sta je dijeta. Po tvojim recima ti pojmis dijetu ovo sto zene nazivaju dijetom, u stvari dijeta je naziv za ishranu. Dijeta tj. sredjena ishrana moze biti svakakva. ja ne skidam niti dobijam kile, vec kilazu, a sumnjam da se i ostali kile. Jaca hrana, boze me sacuvaj. To necu ni da komentarisem.
znam ja odlicno sta je dijeta, odnosno nacin ishrane, pretpostavio si pogresno. I nes mi ti reci de da pisem a de ne, nije to lepo od tebe ;)

ja ne skidam niti dobijam kile, vec kilazu, a sumnjam da se i ostali kile. Jaca hrana, boze me sacuvaj. To necu ni da komentarisem.
samo ti nastavi po svom, ti si bas onako nabildovan i skladan. Kolko imas kila? 60? Kacio si slike, sta da ti kazem osim da ne znam zasto si ih kacio uopste...

over&out
:wave:

@ronin:

pa nema sta da racunam, promenuo sam gore na 100gr umesto 3 i pise Protein
19.6g. Uostalom nije ni bitno, ne klasifikuje se hrana samo po proteinu vec po svemu, a pogledaj kolko holesterola ima piletina, a sacuvaj boze jos i cime ih hrane, pa onda uporedi to sa teletom/jagnjetom koje pase po zlatiborskim obroncima....ah, idlicna slika u glavi....ZLatibor, razanj, masno, ja saban...ih bre, pa jos i gajba piva ili neka dobra radza da budem bas bas onaj pravi saban :d

edit: ljudi, necu da se svadjam niti raspravljam ovde ni sa kim, nije mi to cilj, a ni ove teme. Jedite sta hocete, svrstavajte gde i sta hocete i kako vam odgovora, slusajte koga hocete...Zaista ali ZAISTA mi je svejedno da li ce micri jesti 300gr mesa ili 288gr mesa, da li neko BB-om smatra masne i nabildovane na steroidima ili samo isecene sa 7% telesne masnoce koji mrdnu za 1kg na godinu dana.
Necu vise ni da pisem ovde, a lupam i unsub sa teme tako da ono, zabavljajte se bez mene i sve najbolje
:wave:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh