• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Battlefield 3

manijak

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.07.2015.
Poruka
9
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ljudi pomagajte kupio sam Battlefield 3 Premium Edition i skinuo sve lepo i ne radi mi kad hocu da udjem da igram stalno me vodi na neki sajt od Bf3 a sad nisam siguran jel tako treba ili ne a pise mi stalno kad hocu da udjem na kampanju ili nesto drugo waiting for game to exit... i tako stalno nikako da pokrene,a komp mi zadovoljava spec koje zahteva igrica.
Unapred hvala.
 

Bor1s

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
10.03.2014.
Poruka
1.276
Rezultat reagovanja
67
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 4770K / NZXT Kraken X62
Motherboard:
ASUS Maximus VII Ranger
RAM:
16GB (2x8GB) 2400MHz HyperX Beast
VGA & cooler:
Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming
Display:
Dell UP2716D 27''
HDD:
Samsung 850 Evo 250GB / Samsung 850 Evo 500GB / WD Green 2TB
Sound:
ROG SupremeFX / Objective2 AMP+DAC / AKG K612 Pro / Beyerdynamic DT880 600 Ohm Edition
Case:
Fractal Design Define R5
PSU:
SeaSonic X-850 850W
Optical drives:
Asus neki
Mice & keyboard:
CM Storm Quickfire Ultimate / Logitech G400s
Internet:
Optika 30 Mbit/s
OS & Browser:
Win 8.1 Pro / Chrome
BF3 i BF4 se pokrecu preko njihovog sajta - Battleloga.
Koliko se sjecam, postojala je i neka fora da ako stavis Origin na Offline, da ce ti automatski pokrenuti igricu u Single Player kad kliknes na ikonicu na desktopu, ako te samo SP kampanja interesuje.
Za multi-plejer moras ici preko sajta. Malo je glup sistem kad prvi put udjes u njega, ali se brzo naviknes.

EDIT: evo ti uputstvo na engleskom korak po korak.

Once you install Origin on your pc, you insert the BF3 disks and install them one by one, then your Origin will have updated the game (it's about a 9Gb update for vanilla BF3) If you have any expansions that will be another +- 12Gb I know one of them I think armoured assault is 4.8 and the End one is 3.8 so it's around 12ish Gb.

Alright we're on the same page now? Now you click on it and select play, the pop up window will open in your default browser on the Battlelog.net website. Now you will see Soldier, Singleplayer, Multiplayer & all that jazz. So if you want to play multiplayer all you do is this: click on MULTIPLAYER, not quickmatch (unless you live in the United States then Quickmatch should be fine) Now you start being specific to what you want to search for, which expansions ect. if you have vanilla all you do is click on regions and select your country so the server filters to only servers in your region that way you can actually play BF3.

As a general rule of thumb you want to make absolutely sure you Punkbuster is up to date since BF3 has a long history of errors with that, also go into your Origin program into accounts and make sure cloud sync is turned off. So your game will always work. (unless their servers are down)

Now all you click on is the specific match you want to play on in the server list (the games in your region) Be that Conquest, Deathmatch ect. Also **** the amount of tickets you want.

You will now log into the game, once you are logged in you just click the BF3 exe icon that sprung up on your task bar and it will automatically open the game and you **** your loadout.

I really can't be more specific :D
 
Poslednja izmena:

manijak

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.07.2015.
Poruka
9
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Re-instal sam igricu i nz kako al radilo je onda preko sajta da udjem na SP kampanju,al u svakom slucaju hvala na sa tipu probacu da stavim origin na offline pa da probam da udjem onda a sad igram zarazila me igrica. :D
 

Bor1s

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
10.03.2014.
Poruka
1.276
Rezultat reagovanja
67
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 4770K / NZXT Kraken X62
Motherboard:
ASUS Maximus VII Ranger
RAM:
16GB (2x8GB) 2400MHz HyperX Beast
VGA & cooler:
Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming
Display:
Dell UP2716D 27''
HDD:
Samsung 850 Evo 250GB / Samsung 850 Evo 500GB / WD Green 2TB
Sound:
ROG SupremeFX / Objective2 AMP+DAC / AKG K612 Pro / Beyerdynamic DT880 600 Ohm Edition
Case:
Fractal Design Define R5
PSU:
SeaSonic X-850 850W
Optical drives:
Asus neki
Mice & keyboard:
CM Storm Quickfire Ultimate / Logitech G400s
Internet:
Optika 30 Mbit/s
OS & Browser:
Win 8.1 Pro / Chrome
Re-instal sam igricu i nz kako al radilo je onda preko sajta da udjem na SP kampanju,al u svakom slucaju hvala na sa tipu probacu da stavim origin na offline pa da probam da udjem onda a sad igram zarazila me igrica. :D
Idi na sajt, malo je konfuzno u pocetku ali se brzo covjek navikne.
Dobar je BF3, dosta sam vremena izgubio tamo. ;)
 
Vrh