• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Azolt gCrusader - PoluMehanicka Tastatura

kiaTech

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.01.2015.
Poruka
256
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5 4460
Motherboard:
Msi H81m-p33
RAM:
Kingston Hyperx Blue 8GB kit
VGA & cooler:
MSI GTX 970 - stock kuler
Display:
Acer Vx229h
HDD:
1TB Seagate
Sound:
Integrisan
Case:
Raidmax Seiran 2
PSU:
Cooler Master BC600 v2.
Mice & keyboard:
Bloody v7m
Internet:
40/4
OS & Browser:
Windows 8.1
Pozdrav svima, eto mene opet sa novom recenzijom. Pre svega hteo bih da zamolim nekoga ko se dovoljno razume u fotografiju/ obradu videa/filma i ostalog da mi pomogne oko poboljsanja kvaliteta mojih snimaka. Voleo bih da cujem vase savete oko samih kadrova i slike. Po meni snimak je sasvim solidan ali mislim da d3300 moze da izvuce vise od ovoga. Imam kit objektiv i helios 44m, kapiram da bi neki 35mm objektiv 1.8f dobro dosao ali sta da se radi kad sam sve pare vec potrosio :D Da li treba dodati neki color correction, izeditovati bolje, sta god, hvala na svakom savetu i svaki je dobrodosao :)

Konkretno tezim ovom kvalitetu: https://www.youtube.com/watch?v=8DJ8YsqvjD0 kapiram da ovoliki blur pozadine nije moguc s kit objektivom, ali zanima me slika, kvalitet iste. Color correction je odlican, i kadrovi sa dnevnim svetlom izgledaju vrhunski, kod mene je druga prica a voleo bih to da ispravim. Jako me zanima sama filmografija i sve st se tice obrade filma i videa pa ako nije problem, ostavite link nekih dobrih tutorijala, hvala puno!

REVIEW:
 
Vrh