• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ASUS predstavio GT51CA desktop računar

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


ASUS je predstavio GT51CA, gejming desktop računar opremljen šestom generacijom Intel Core i7 procesora i Turbo Gear tehnologijom koja omogućava overklokovanje procesora do 4,6 GHz – uz pomoć samo jednog klika i bez potrebe za restartovanjem.

ROG GT51CA podržava trenutno "najjače" grafičke karte namenjene i gejmingu, uključujući i dve NVIDIA GeForce GTX Titan X u 2-Way SLI režimu za tečno igranje igara u 4K UHD rezoluciji pri više od 60 frejmova u sekundi. Takođe, tu su do dva 512GB NVMe PCIe SSD uređaja u RAID 0 režimu, čime se obezbeđuju sekvencijalne brzine i do 3,2GB/s, što je šest puta brže u odnosu na standardne SATA III SSD uređaje.

ROG GT51CA je opremljen sa DDR4 memorijom koja ima nominalni radni takt od 2133MHz, ali je ona overklokovana na 2800MHz radi bržeg rada.

Opširnije...
 

AcaNS

Newcomer
Učlanjen(a)
26.04.2016.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da li se zna kolika ce biti cena "ovoga"?
 

Mi-Los

Banned
Učlanjen(a)
23.02.2016.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Da Graficki Hardware je zaista mocan i maticne i procesor isto.
Samo unutra bi Rampage 5 Extreme i Avexir Red Tesla dosli mnogo bolje nego Z170 WS.

Samo da se izvadi ploca i memorija i i7-6700K i spusti i7-5820K i ovo...



Zamislite takav PC, i posle vratite 2x TITAN X i neku zvucnu kartu.
CPU AIO sa ROG znakom bi mogao i da ostane...



I napajanje bi promenio i stavio 1000 T2 sa crvenim fabrickim sleeve setom.
Ubacio M.2 950 PRO i zatvorio kuciste i krenuo sa gamingom.
 
Poslednja izmena:
Vrh