• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ASUS najavljuje H81-Gamer matičnu ploču

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.782
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


ASUS je danas najavio H81-Gamer matičnu ploču, baziranu na Intel H81 čipsetu i ATX formatu. Ploča je spremna za najnovije Intel Core, Pentium i Celeron procesore četvrte generacije i opremljena je sa mnogim ekskluzivnim ASUS inovacijama namenjenim igračima.

H81-Gamer je opremljen sa Intel Gigabit Ethernet adapterom, SupremeFX tehnologijom za zvuk u igrama i Gamer's Guardian komponentama za povećanu izdržljivost i pouzdanost, a tu je i ASUS AI Suite 3 softver.

Inženjeri kompanije ASUS su projektovali H81-Gamer ploču sa SupremeFX tehnologijom, tako da igračima pruža uživanje u skoro besprekornom zvuku i signal-šum (SNR) odnosom od 115dB.

Opširnije...
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Koliko ce kostati? Hmmm, bila bi kul ploca za nekih 60-70 evra ali ce sigurno kostati dosta vise a to nije nesto logicno posto je B85 Vanguard veoma povoljna ploca kad se uzme u obzir sta nudi. Tu takodje ima jos dobrih B85 ploca i od drugih proizvodjaca na kojima se moze sasvim solidno overklokovati.
 
Poslednja izmena:

ilbb

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.06.2013.
Poruka
2.249
Rezultat reagovanja
268
Moja konfiguracija
Tu spominju 79€, kad se uporedi sa npr ASUS B85-Pro Gamer koja se može naći za 85€, nije baš pametna kupovina, i uopšte koliko je pametno budžiti ploču sa najslabijim čipsetom.
 
Poslednja izmena:
Vrh