• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ASRock na Computex 2014

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Jedan od najvećih svetskih sajamova informacionih tehnologija COMPUTEX TAIPEI 2014 će se održati od 3. do 7. juna gde će biti predstavljene najnovije PC tehnologije. Nije bitno da li ste gejmer koji traži vrhunske računare ili overkloker koji juri svetski rekord, ASRock-ov štand u L1018, 4F, Tapipei World Trade centru Vas sigurno neće ostaviti ravnodušnim.

ASRock će predstaviti četiri kategorije svojih proizvoda, koji uključuju nove Super Alloy Intel matične ploče Serije 9, mnogo puta nagrađivan M8 računar, proizvode Mini PC serije, računare industrijske serije, kao i seriju ASRock serverskih rekova i radnih stanica.

Opširnije....
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Nema nista novo? Msm da smo sve to vec videli ranije.
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Jesi siguran?
Z97 OC Formula nije zvanično predstavljen, nema ga na sajtu. Z97 Extreme9 takođe, nema ga na sajtu.
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
To da, ali mislim da je svako ko je ispratio zadnjih par serija ASRock ploca znao da ce one doci kad tad...
Ma nije problem, nek izlazu ljudi, uzivam ja u gledanju. Samo sto je tuga sto nece biti previse bas "novih" stvari. Zao mi je sto nista od x99 ploca necemo videti jos neko vreme. :mad:
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Ne laze me niko. ;)
Da, pokazali su EVGA i MSI ploce, ali tek pre par sati, a moj komentar je ostavljen juce... A pre toga su rekli da niko nece predstaviti ni jednu x99 plocu. Na techpowerup-u sam 24/7, video sam to malocas.
 
Vrh