• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Android - aplikacije, igre...

Rhaegal

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.07.2016.
Poruka
176
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus TUF A15
CPU & cooler:
Ryzen 7 4800H
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
GTX 1650ti
Display:
1920x1080 144Hz
HDD:
512 GB SSD
Mice & keyboard:
MSI Clutch GM41
Incredibox...
 

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Kompas Na Vašem Androidu ( Compass On Your Android™ by Ogir Design )

Kompas Na Vašem Androidu je aplikacija za sve vas koji volite da provodite vreme u prirodi. Kada planinarite ili kampujete veoma je važno da znate u kom pravcu idete, a zahvaljujući ovoj alatki za orijentaciju ćete uvek znati gde je sever, i nikada se nećete izgubiti. Sve što trebate da uradite da biste pravilno koristili kompas je da kalibrišete vaš telefon, i to je to! Podesite pozadinu koju želite da koristite, odaberite dizajn za kompas, i prilagodite ga svojim željama.


Možete preuzeti aplikaciju ovde: Kompass auf deinem Android ™ – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Penjanje Najboljeg Monster Kamiona ( Best Monster Truck Climb Up by Aldutek Extreme Racing )

Spremite se za avanturističku igru, i pokažite vaše veštine! Penjanje Najboljeg Monster Kamiona je besplatna trkačka igrica, u kojoj morate da savladate sve nivoe kako biste mogli da igrate u drugim "svetovima". Postarajte se da zaradite dovoljno novčića kako biste mogli da kupite bolje vozilo, i poboljšate ga da bi išlo brže. Puno zabave vas čeka, tako da počnite da igrate danas, i budite najbolji među prijateljima!

Link za preuzimanje: Bester Monstertruck klettert hoch – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Frizure za Momke – Uređivač Fotografija ( Boys Hairstyles Photo Editor by Montages Plus )

Dragi momci, ako želite da promenite frizuru, ali niste sigurni da li će vam lepo stajati nov izgled, onda trebate da preuzmete besplatnu aplikaciju Frizure za Momke – Uređivač Fotografija, i eksperimentišete lako! Ova aplikacija je vrlo jednostavna za korišćenje, i sve što trebate da uradite je da ubacite sliku iz vašeg uređaja, i onda odaberete ram koji želite da koristite, i namestite vaše lice tako da se uklopi u rupu.

Aplikacija je besplatna, tako da preuzmite je danas i počnite da uređujete slike! Link: Jungen-Frisuren-Foto-Editor – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Uskrs – Žive Pozadine ( Easter Live Wallpapers by Fantastic Live Wallpapers )

Svi vole praznike! Oni donose radost, i uvek se lepo provedemo kada slavimo sa ljudima koje volimo. Ova aplikacija je posvećena Uskrsu, i nudi puno pozadina koje će ukrasiti velike ekrane vaših pametnih telefona. Ako volite prazničnu euforiju, i hoćete nekako da promenite vaš uređaj, onda biste trebali da pogledate ove divne pozadine. Aplikacija Uskrs – Žive Pozadine takođe nudi leteće objekte koji će lebditi naokolo, a najbolji deo je da je potpuno besplatna!


Nabavite je ovde: Ostern leben Tapeten – Android-Apps auf Google Play

 

Prilozi

MarkoBrt

Newcomer
Učlanjen(a)
05.03.2019.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
E novi sam ovde na Axe forumu elem imam jednu aplikaciju koja zaradjuje pare dok setate ili se vozite zove se glook.me i fora je u tome sto moj tata na poslu predje preko 100km ali nema dovoljnu verziju androida da bi skinuo ovu aplikaciju za aplikaciju je potrebna verzija 6.0.1 dok on ima 4.2 probao sam tu nesto da cackam oko api levela ali mi nije uspelo ako biste generirali novi apk od ove aplikacije koji moze da se pokrene na androidu 4.2 bio bih vam dozivotno zahvalan evo linka aplikacije Download GLOOK - Keep Moving. Keep earning. App Apk- APKMonk
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Pa neka kupi bolji telefon ali ne vi bi da zaradjujete ali nece te da ulazete. Pa nejde sinak to tako.

Znas kako se kaze da bi zaradio pravo moras da ulozis.
 

JennaWhite

Newcomer
Učlanjen(a)
12.04.2023.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
I am using Mod with many entertaining game apps and the interesting thing is I am playing racing game on it with high speed experience with enough android version to download this app. , you can try the game here is the link to the app Visit site
 

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.144
Rezultat reagovanja
3.485
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One
Klikcem i nista se nedesava? :confused::(
 
Vrh