• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

AMD predstavio APU-ove sedme generacije

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.778
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Kompanija AMD je predstavila sedmu generaciju APU procesora, dizajniranih da donesu bolje performanse, veću produktivnost i poboljšanu mobilnost za korisnika. Kodnog imena „Bristol Ridge“ i „Stoney Ridge“, sedma generacija FX, A i E serije APU-ova pokazuje u nekim slučajevima i dvocifreno poboljšanje performansi u odnosu na prethodnu generaciju.

Korisnici će uz novu generaciju APU procesora dobiti podršku za nove tehnologije kao što su DirectX 12 i AMD FreeSync. AMD APM (Advanced Power Managment) tehnologija će povećati performanse uz manju potrošnju električne energije, što će goditi naprednim mobilnim korisnicima.

Opširnije...
 

greatgonzo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
30.10.2009.
Poruka
557
Rezultat reagovanja
81
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 2600X + Megahalems x2 Coolink Swif2 120P
Motherboard:
Asus PRIME A320M-K
RAM:
Patriot Viper Steel 4000 MHz
VGA & cooler:
Asus ROG STRIX-RX470-O4G-GAMING
Display:
Samsung LS27C750PS
HDD:
Samsung SSD 860 EVO 250Gb + Intel SSD 2500pro 512 + 1,5 Tb Samsung HD154UI +2Tb Seagate BarraCuda
Sound:
Teratec AureonXFIRE 8.0 HD
Case:
Master Case 5
PSU:
Corsair RM750i
Optical drives:
LG GH22NS30
Mice & keyboard:
Logitech M-RAK89D + Y-RK49
Internet:
SBB 10240/1024
OS & Browser:
Windows 7 x64 sp1 FF&Crome
Other:
xubuntu
Jel ima novosti o pločama koje će ih podržavati ?
 

3pac

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.10.2012.
Poruka
161
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Prestavili su samo mobilne procesore, na sajmu ...

Ali, neko u Kini je snimio AM 4 ploču u HP kompjuteru, ko zna kada če biti u prodaji ti procesori i ploče, znajući AMD
 
Vrh