• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Crni SATA kablovi, gde ?

    Pazi,kupis crvene,i radis Black mod:d:d:d Btw,pogeldaj ovo http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=142
  2. BEGINER

    Levoruki ili desnoruki?

    Za tebe sam znao da si levak:P:P:P:mir: Izricit desnjak,ali po prici sa nekim ljudima koji se bave proucavanjem karaktera iz pisanja i ostalog,izgleda da sam treba da budem levoruk(posto je keva levoruka)al su me odmalena maltretirali da pisem desnom,pa se tako vodim ko desnjak,mada ko razume...
  3. BEGINER

    Kingston 256GB DataTraveler 300 USB

    Ma i to sto kazes,vreme je novac:d Ne znam,po mom misljenju i onaj od 8Gb usb je preteran,a tek ovo... Ako nekom treba vise od 8Gb,pa nek lepo uradi ono sto smo vec pricali Siki i ja:)
  4. BEGINER

    Kingston 256GB DataTraveler 300 USB

    Malko si se zeznuo u racunici:d:d
  5. BEGINER

    Kingston 256GB DataTraveler 300 USB

    Upravo tako:) Al dobro,sad kad bolje kontam,ovo je za one lipicanere koji ne znaju sta ce od para,pa malo da se(kurc*)pokazuju:D :wave:
  6. BEGINER

    Kingston 256GB DataTraveler 300 USB

    LOL:rotf: Kratko al jasno:) Mislim,cemu dati za ovo 900$ nije mi jasno,za te pare lepo jedan Samsung od 1.5 ili WD od 2Tb,i lepo u HDD fiokicu,i milina,eto ti i USB i storage,za manje para:banana:
  7. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi [2009]

    Pa zena pruza podrsku mladim muskarcima:D,a buduci da si skoro imao "izuzetno blizak susret sa zenom":P,reko da je ovaj klip dosta podoban za tebe ponajvise:d:d:mir:
  8. BEGINER

    Zenama ne treba davati volan u ruke :)

    E ima i toga kad tako rece:) Ovim argumentom Shiki je upravu,tako da ono narodski receno ostaje bolja varijanta,a i sigurno bi shvatila,i to bi pamtila do kraja zivota:D:D
  9. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi [2009]

    Za sve nas a specijalno za Shikija:mir: 7nzb1CZ4mp4
  10. BEGINER

    Zenama ne treba davati volan u ruke :)

    Mozes da bacas i lanci i katanci,al onako bih odreagovo,pa makar iso u mardulju na par dana(verovo ti ili ne);) Namazno;) Mozda bih se i ja setio tako neceg,al to mogu tek hladne glave,onako u afektu i naletu adrenalina,verovatno bih joj rekao mnogo toga,narodskim jezikom:D:D
  11. BEGINER

    Da li i sta trenirate?

    Paaa o cemu mu pricamo inace???:P Vidis da smo ja i CAR raspravljali o novim kardio-tehnikama:d:d Al dobro,bio ti rodjendan pa ti oprastam,verovatno si jos pod uticajem alkohola pa ne vidis lepo:P:P
  12. BEGINER

    Kaspersky Internet Security (Web Anti-Virus) + Youtube = ne' da radi :(

    Slagao se ja ili ne sa gore navedenom konstatacijom,ako je vec tako,onda mu je pametnije da KIS zameni Nod-om i da uziva(ili da se poped*ri,ovaj pardon da predje na MAC:D:D:D:P);) Em nece Youtube da mu baguje:P,em manje resursa vuce;)
  13. BEGINER

    ZORZ SRECAN RODJENDAN

    Srecan Rodjendan,sve najbolje:cheers::birthday:
  14. BEGINER

    Da li i sta trenirate?

    28 grama:P:P:P Ma ja to od miloste:d:d:d:sekira:
  15. BEGINER

    Da li i sta trenirate?

    @minuscic:Sve je to lepo,al opet ponavljam,BB je individualan sport,i jedini sport gde teorija uglavnom nema veze sa praxom;) Tako da ovo je ono sto bi se reklo prepisano sa etikete...Ali u praxi je to totalno drugacije;)
  16. BEGINER

    Kaspersky Internet Security (Web Anti-Virus) + Youtube = ne' da radi :(

    +1,al reko necu ja da budem taj koji mu to prica;)
  17. BEGINER

    Hotmail...

    Gluposti i isitna:) Sve moze biti hakovano...Ako se nameri neko ko zna,nema tog provajdera koji ce te zastititi
  18. BEGINER

    misticx happy birthday

    Srecan Rodjendan bilderu:),sve najbolje
  19. BEGINER

    Fudbalski dresovi

    LOL,nemoj tako,vidis da je onaj Tevez presao(resio Man Utd da se otarasi lipicanera i monekyboy-a),a plavci resili da malo poruzne time:d:d Mada,za pare koji onaj seik nudi i daje,ja bih mu igrao i Golmana,i Defanzivca,i Napadaca,a usput bih mu bio i privatni bodyguard i striper:P:P:P(za...
  20. BEGINER

    Da li i sta trenirate?

    Aj probni nesto,pa ako spadne donji stomacic,javljaj utiske:d:d:d Btw,ni neki video review nece da skodi:P:P:P(iako je XXX zabranjen na forumu,za ovaj bi Dule napravio izuzetak) :d:d
Vrh