Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Kada smo izvukli, bili smo u fazonu "WTF, baš neće ove sekiraše - a i Dexter 013 im baš donosi lošu karmu sa njegovim FB stavom :D", a onda smo videli tvoju sliku - nije da si lik koji se lako zaboravlja (šta da Vam kažem kada se ja sa 190cm i 115kg osećam malim pored greatgonzo-a! :rotf:). Sad...
Evo ti kompletan i detaljan test, pa izvuci i sam zakljucak:
http://www.pcaxe.com/hardver/hladjenja/noctua-nh-l9
Jednostavno receno, ima ovaj kuler mnogo prednosti u odnosu na slicne (samo na pravi pogled) modele koje ima konkurecija.
:sekira:
Radi za sve pare, dostupan je u monitor-u bio i pre našeg review-a, imam informaciju da su već tri komada prodata... Iskreno, ne čudi me previše, ovo je kupovao neko ko je tačno znao šta hoće, san snova za gaming!
Dao bih i 1000 ako mi bas ta maticna ploca treba. ASUS Sabertooth X79 je kostao oko 320 eura kada sam je ja nabavio, racunar ne gasim i non stop je pod nekim load-om.... Ne znam kako to da objasnim drugacije do ovako. Kada sam bio skolarac, nadjem kes da kupim to sto mi treba. Kada sam isao u...
To je skroz ok uređaj, ali što kaže Shang, bilo bi poželjno da malo opišeš svoj okruženje isl. Tj gde planiraš da ti stoji, šta sve želiš da pokriješ i sl.
:wave: