Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ako ima garanciju sta ga zabole sta je, nek nosi na servis,
em sto nije strucan da popravi sam
em sto gubi garanciju ako ovi provale da ga je otvarao.
Nosi Zloduh ako imas garanciju, odmah.
Ja eto i ako mogu bez problema da teram fiziku je gasim skoro uvek,
jer me nerviraju nagli padovi fps-a kad ona kick in-uje,
ali jbg ja sam fps junkey, 55/60 :)
Pri put ovo cujem. Jedino da ga otvoris i vidis sta je, jer stvarno deluje da se zvuk pravi mehanicki / fizicki.
Ali tada bi izgubio garanciju a i nije bas bezbedno da to radis sam ako nemas iskustva.
Nosi to pod hitno na garanciju ako nije istekla,
skupo je to napajanje da ima takve nebuloze...
Ja oduvek ovako radim i sa ati/amd-om i sa nvidijom i nikad nijedan jedini problem.
Kakvi crni drajver sviperi, drndanje registry-ja i slicne zezanjcije?!
Uninstal trenutnog grafickog drajvera
restart
instal zeljenog grafickog drajvera
restart
Sve radi ko sat vec 15 godina...
@Minus
Ovo juce mi deluje zanimljivo i zabavno
hvala za trejler, pogledacu ga sigurno.
A spajdermen je meni kao Shrek, samo se retko pojave i pravi ljudi da malo odglume...
Animacija radi same animacije je bemislena i kad se ceo film vrti oko toga, dijareja mi udara od modernih "filmova"
@tesecc88ntg
Ne treba ti realno AA na toj rezluciji.
Evo primer, Dule/Animan i Bobi/Fallen su bili kod mene ne tako davno.
Upalio sam poslednjeg betmena stavio sam full hd bez AA
pa sam stavio 1600x900 sa malim AA.
Razdaljina gledanja je bila oko 3 metra za tu dijagonalu milina,
na televizoru...
@Zombi
Stvar navike, a realno 4 frejma mi nisu toliko bitna.
Sve mi apsolutno zadovoljavajuce i lepo radi na win7 i ako prestanu igre da rade generalno na win7
a to se nece sigurno jos skoro desiti, necu prelaziti, ili eventualno ako je razlika veca od 10/15% u performansama onda cu mozda i...
@Roberto
Pa iskren da budem postoje igre koje su katastrofalno optimizovane, kao asasin 4,
stavio ja sve na low na 1600x900 ili sve na high full hd, igra se vrti oko 45 prosecnih fps-a,
tu leka nema, tako je i ja igram, ali sreca pa su to retki slucajevi.
90% igara moze sa mojom masinim da...
Nemoj meni da spominjes 30 fps-a, Bez 55/60 necu ni da palim igru :)
Uvek se malo moduju detalji a da se uzasno malo izgubi u vizuelnom prikazu za idealnih 55/60 fps-a,
kakvih crnih 30 fps-a i da jos silujem AA?
Zbog 4 frejma mi ne pada na pamet da prelazim na dugi windows
koji je inace ocigledno napravljen za mobilne uredjaje i drljanje prstom po ekranu...
Na full hd AA stavim na minimum, cisto da ga ima, i meni vizuelno dovoljno a ne sakai mi fps..