• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Lupkanje iz napajanja

    Ako ima garanciju sta ga zabole sta je, nek nosi na servis, em sto nije strucan da popravi sam em sto gubi garanciju ako ovi provale da ga je otvarao. Nosi Zloduh ako imas garanciju, odmah.
  2. Dexter013

    Smešne Slike [2013]

  3. Dexter013

    F to the X B-Day

    Sve najbolje zelim!
  4. Dexter013

    Smešne Slike [2013]

    @Zoni Nije problem da je zena zgodna itd. Jeste, zgodna je, pazi na liniju bla bla. Ali faca joj je konjasta isto kao i nasoj Ani Stanic.
  5. Dexter013

    MSI GTX770 LE

    Ja eto i ako mogu bez problema da teram fiziku je gasim skoro uvek, jer me nerviraju nagli padovi fps-a kad ona kick in-uje, ali jbg ja sam fps junkey, 55/60 :)
  6. Dexter013

    R9 270 low gpu usage (RIFT)

    Da nisi pokupio moju do nedavnu bolest? http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=16442
  7. Dexter013

    Lupkanje iz napajanja

    Pri put ovo cujem. Jedino da ga otvoris i vidis sta je, jer stvarno deluje da se zvuk pravi mehanicki / fizicki. Ali tada bi izgubio garanciju a i nije bas bezbedno da to radis sam ako nemas iskustva. Nosi to pod hitno na garanciju ako nije istekla, skupo je to napajanje da ima takve nebuloze...
  8. Dexter013

    Posle brisanja AMD drajvera windows-u fali amd_sata.sys fajl

    Uninstaliraj samo graficki drajver, sam si napravio problem jer ides remove ALL amd softvare...
  9. Dexter013

    Lupkanje iz napajanja

    Aj ti to snimi pa turi na youtube, bas me zanima kako se to scuje.
  10. Dexter013

    Posle brisanja AMD drajvera windows-u fali amd_sata.sys fajl

    Ja oduvek ovako radim i sa ati/amd-om i sa nvidijom i nikad nijedan jedini problem. Kakvi crni drajver sviperi, drndanje registry-ja i slicne zezanjcije?! Uninstal trenutnog grafickog drajvera restart instal zeljenog grafickog drajvera restart Sve radi ko sat vec 15 godina...
  11. Dexter013

    Najave novih filmova [Teaser Trailer]

    Ne mozes youtube playlistu da ubacis klip mozes. Kompjuterski majmun, I ovo je neki shrek "film"? :) EcRIUU_QZiY
  12. Dexter013

    Najave novih filmova [Teaser Trailer]

    @Minus Ovo juce mi deluje zanimljivo i zabavno hvala za trejler, pogledacu ga sigurno. A spajdermen je meni kao Shrek, samo se retko pojave i pravi ljudi da malo odglume... Animacija radi same animacije je bemislena i kad se ceo film vrti oko toga, dijareja mi udara od modernih "filmova"
  13. Dexter013

    Assassin's Creed IV: Black Flag

    Assassins Creed IV Black Flag ---Freedom.Cry---- izasao i u "prodavnicama" je. 4VfTjhpp8xk
  14. Dexter013

    AMD Radeon R7 260 i Sapphire Radeon R7 260X

    Lomaca , razapinjanje , kolac, birate sami... :)
  15. Dexter013

    MSI GTX770 LE

    @tesecc88ntg Ne treba ti realno AA na toj rezluciji. Evo primer, Dule/Animan i Bobi/Fallen su bili kod mene ne tako davno. Upalio sam poslednjeg betmena stavio sam full hd bez AA pa sam stavio 1600x900 sa malim AA. Razdaljina gledanja je bila oko 3 metra za tu dijagonalu milina, na televizoru...
  16. Dexter013

    AMD FX-ovci vreme je za win 8 ako volite AA u igrama

    @Zombi Stvar navike, a realno 4 frejma mi nisu toliko bitna. Sve mi apsolutno zadovoljavajuce i lepo radi na win7 i ako prestanu igre da rade generalno na win7 a to se nece sigurno jos skoro desiti, necu prelaziti, ili eventualno ako je razlika veca od 10/15% u performansama onda cu mozda i...
  17. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    HAUG tony! Beli covek srecan, beli covek takodje igra video igru. reklama ne dobra, beli poglavica da ban zbog reklame.
  18. Dexter013

    AMD FX-ovci vreme je za win 8 ako volite AA u igrama

    @Roberto Pa iskren da budem postoje igre koje su katastrofalno optimizovane, kao asasin 4, stavio ja sve na low na 1600x900 ili sve na high full hd, igra se vrti oko 45 prosecnih fps-a, tu leka nema, tako je i ja igram, ali sreca pa su to retki slucajevi. 90% igara moze sa mojom masinim da...
  19. Dexter013

    AMD FX-ovci vreme je za win 8 ako volite AA u igrama

    Nemoj meni da spominjes 30 fps-a, Bez 55/60 necu ni da palim igru :) Uvek se malo moduju detalji a da se uzasno malo izgubi u vizuelnom prikazu za idealnih 55/60 fps-a, kakvih crnih 30 fps-a i da jos silujem AA?
  20. Dexter013

    AMD FX-ovci vreme je za win 8 ako volite AA u igrama

    Zbog 4 frejma mi ne pada na pamet da prelazim na dugi windows koji je inace ocigledno napravljen za mobilne uredjaje i drljanje prstom po ekranu... Na full hd AA stavim na minimum, cisto da ga ima, i meni vizuelno dovoljno a ne sakai mi fps..
Vrh