Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Radio bi normalno taj hdd, nego, gasi torent ako se igras, oce da drlja hdd jer i salje i prima fajlove na hdd.
Zatim,
Kucaj u start / search "msconfig" i otvori to sto ti nadje.
Idi na "start up" tab i tu pogasi sve zivo sto ti ne treba, tu je uglavnom 90% stvari nepotrebno,
dakle ostavi...
Probajte da ugasite vsync u igri a upalite ga u drajverima.
Tad radi lepo a stoji na 60.
Slican problem je bio sa dead space kecom.
Ako se upali vsync u igri radi uzasno,
ali ako se ugasi u igri a upali u drajverima igra radi sasvim lepo.
Ja sam uzeo sad godisnji i spojio 2 nedelje sa praznicima.
Bice vremena da se doda jos jedna igra na moju listu, 0 smrti od pocetka do kraja.
Dead is dead.
Borderlands 2,
dva cela dana (ne i noci) ce se uzivati u ovome, milina.
Prosli put sam imao ukupno 4 smrti.
Imao sam dil sa ovima iz...
Sve hoce da sklope i povezu u emiju, dakle samo im to napomeni i odradice ljudi sve,
na tebi je samo da privezes racunar u struju i periferije pa da metnes novi windows.
Ako je za gaming ja sam uvek pre za AMD cpu i sto jacu mogucu graficku, jer ce svaku igru tj graficku cpu da isprati za 60 fps-a ako se igras na jednom monitoru na full hd rezoluciji.
Nesto ovako:
procesor FX 6300 - http://goo.gl/4jxlL
kuler za procesor cisto da zamenis stock -...
Ljudi evo da ponovim, ne moze nista polovno jer nemam kes da odvojim odjednom.
1500/1800 din mesecno, to mogu.
Da sam rekao 150e nudili bi telefone od 200e
kad kazem 200e onda idu oni od 250e i 300e :)
Valjda ce i ostali bendovi / pevaci/ pevaljke da shvate da je to rat sa vetrenjacama, i da bez uzivo tezgi nema leba.
Ko hoce da kupi taj ce da kupi, ko nece pa nece, taj ima youtube ili mp3 gde god pozeli...
@Nikola
Ko placa fizickim novcem i za sta?
Kapiram da si placen virtualnim novcem, to svi kapiramo,
ali za sta si placen? Sta konkretno rade te silne grafikce po celom svetu kad "kopaju"?
Tako i ja predlazem, ako nije za igre definitivno apu i mirna glava i miran novcanik,
ako je za igre komp a moze da se uglavi neka solo graficka tipa 7770/7790
onda neki fx x4 uz tu kombinaciju, eventualno ako bas hoce intel, onda i3.
Samo vi nudite modele koji valjaju u mom budzetu, sto vise to bolje,
a neki ce joj se vec svideti, nije ona toliko probirljiva.
Uzimam samo na 12 rata,kredit i slicno, ili one fore dobijes telefon uz neki paket,
ali da je 200e godisnje u pitanju.
Dakle ponude za kesh imam ovo ili ono sve je...
Hocu devojci za 11 godina da uzmem neki krsten telefon, jer mrzi svoj sadasnji
a i ja kad ga uzmem u ruku kapiram zasto, nervira me jer ne radi lepo ekran,
kasni zabada secka itd.
Trenutni telefon joj je ovaj:
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3557/Huawei/G6800
Prvo pitanje je koliko...