• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Problem sa hard diskom

    Radio bi normalno taj hdd, nego, gasi torent ako se igras, oce da drlja hdd jer i salje i prima fajlove na hdd. Zatim, Kucaj u start / search "msconfig" i otvori to sto ti nadje. Idi na "start up" tab i tu pogasi sve zivo sto ti ne treba, tu je uglavnom 90% stvari nepotrebno, dakle ostavi...
  2. Dexter013

    wrc 4

    Probajte da ugasite vsync u igri a upalite ga u drajverima. Tad radi lepo a stoji na 60. Slican problem je bio sa dead space kecom. Ako se upali vsync u igri radi uzasno, ali ako se ugasi u igri a upali u drajverima igra radi sasvim lepo.
  3. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    Ja sam uzeo sad godisnji i spojio 2 nedelje sa praznicima. Bice vremena da se doda jos jedna igra na moju listu, 0 smrti od pocetka do kraja. Dead is dead. Borderlands 2, dva cela dana (ne i noci) ce se uzivati u ovome, milina. Prosli put sam imao ukupno 4 smrti. Imao sam dil sa ovima iz...
  4. Dexter013

    Konfiguracija od 70.000

    Sve hoce da sklope i povezu u emiju, dakle samo im to napomeni i odradice ljudi sve, na tebi je samo da privezes racunar u struju i periferije pa da metnes novi windows.
  5. Dexter013

    PCAXE FB GAME GIVEAWAY vol2 – Lista dobitnika

    Bilo bi lepo od tebe kad bi bio malo aktivniji na forumu :)
  6. Dexter013

    Problem sa hard diskom

    To sto ti secne u toku igre nema veze sa hardom. Ali obrati paznu ako secne dok ti igra radi auto save game ili neki loading to je skroz ok.
  7. Dexter013

    Konfiguracija od 70.000

    Ako je za gaming ja sam uvek pre za AMD cpu i sto jacu mogucu graficku, jer ce svaku igru tj graficku cpu da isprati za 60 fps-a ako se igras na jednom monitoru na full hd rezoluciji. Nesto ovako: procesor FX 6300 - http://goo.gl/4jxlL kuler za procesor cisto da zamenis stock -...
  8. Dexter013

    Sta da uzmem?

    ili 280x ili gtx 770, isti djavo, greske tu nema.
  9. Dexter013

    PCAXE FB GAME GIVEAWAY vol2 – Lista dobitnika

    Cestitam dobitnicima!
  10. Dexter013

    [Rešeno] Pomoc ljudi, ja se ne razumem, ali se vi razumete.

    Hvala puno svima na informacijama jako ste mi pomogli! Posle vasih saveta, za sad je lg na prvom mestu.
  11. Dexter013

    [Rešeno] Pomoc ljudi, ja se ne razumem, ali se vi razumete.

    Ljudi evo da ponovim, ne moze nista polovno jer nemam kes da odvojim odjednom. 1500/1800 din mesecno, to mogu. Da sam rekao 150e nudili bi telefone od 200e kad kazem 200e onda idu oni od 250e i 300e :)
  12. Dexter013

    Iron Maiden: ako ne možeš da pobediš pirateriju, pridruži joj se!

    Valjda ce i ostali bendovi / pevaci/ pevaljke da shvate da je to rat sa vetrenjacama, i da bez uzivo tezgi nema leba. Ko hoce da kupi taj ce da kupi, ko nece pa nece, taj ima youtube ili mp3 gde god pozeli...
  13. Dexter013

    Da li je ovaj WD green za reklamaciju

    Dakle crva nije ni bilo? :)
  14. Dexter013

    Rudarenje/Mining/Bitcoin

    @Nikola Ko placa fizickim novcem i za sta? Kapiram da si placen virtualnim novcem, to svi kapiramo, ali za sta si placen? Sta konkretno rade te silne grafikce po celom svetu kad "kopaju"?
  15. Dexter013

    Steamroller jezgro-mikroarhitektura

    Tako i ja predlazem, ako nije za igre definitivno apu i mirna glava i miran novcanik, ako je za igre komp a moze da se uglavi neka solo graficka tipa 7770/7790 onda neki fx x4 uz tu kombinaciju, eventualno ako bas hoce intel, onda i3.
  16. Dexter013

    [Rešeno] Pomoc ljudi, ja se ne razumem, ali se vi razumete.

    Samo vi nudite modele koji valjaju u mom budzetu, sto vise to bolje, a neki ce joj se vec svideti, nije ona toliko probirljiva. Uzimam samo na 12 rata,kredit i slicno, ili one fore dobijes telefon uz neki paket, ali da je 200e godisnje u pitanju. Dakle ponude za kesh imam ovo ili ono sve je...
  17. Dexter013

    [Rešeno] Pomoc ljudi, ja se ne razumem, ali se vi razumete.

    Hocu devojci za 11 godina da uzmem neki krsten telefon, jer mrzi svoj sadasnji a i ja kad ga uzmem u ruku kapiram zasto, nervira me jer ne radi lepo ekran, kasni zabada secka itd. Trenutni telefon joj je ovaj: http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3557/Huawei/G6800 Prvo pitanje je koliko...
  18. Dexter013

    Smešne Slike [2013]

    Mozda je pitala nastavnicu Fizickog :)
  19. Dexter013

    Smešne Slike [2013]

    Ima nastavnicu u prijateljima, pitala ju je na chat-u?
  20. Dexter013

    Genius World Records Gamers Edition?

    Pa to ti je to druze, narucuj. Ovde kod nas sigurno neces naci u nekoj knjizari ili slicno.
Vrh