• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Windows 7

    Nažalost samo za neke sajtove koristim Mozzilu,na većini sam preko opere:d :wave:
  2. BEGINER

    Windows 7

    Tnx,nisam baš tolki noob :d,umem da radim sistem ;) Nego znaš šta me je sprečavalo i šta me smara??Posle toga,program,pa igre,pa onda da se pologujem opet na sve forume i sajtove gde jesam(e samo zato se nisam nakanio do sad jer to me ubija):d Pritom,krenem malopre da radim sistem,narežem...
  3. BEGINER

    Windows 7

    Fala,fala i tebi meaculpa i OCZ-u...Sad ću da se bacim na install 7ice,pa ću da vidim na čemu sam za koji sat ;) :wave:
  4. BEGINER

    Windows 7

    Da te ne lažem ne znam,još nisam stavio 7icu,mislio sam da prvo nabavim sve drajvere,pa onda kad sve imam na gomili onda da krenem na šljaku ;)
  5. BEGINER

    Windows 7

    Ne radi dl link :(
  6. BEGINER

    Windows 7

    Jel ima neko link za drajvere za Creative SB Live 24 bita za 7 icu???
  7. BEGINER

    Oficijelni Core i7 i Core i5 topic

    I za tebe Fantome univerzalni(pogotvu za tebe :D)važi da pogledaš post iznad tvog :d
  8. BEGINER

    Oficijelni Core i7 i Core i5 topic

    Ispravka,ima :) Al je šteta jer nije na Engleskom :d:d :sekira::sekira::sekira::sekira::sekira:
  9. BEGINER

    Je li 2009-a godina otkrivenja

    Mišljenje???Imaš ja mislim opciju close,ako nemaš zamoli modove :d:d:d
  10. BEGINER

    TP Link 8840

    Ne znam šta je problem...Tj nije mi jasno..Nosio sam danas ruter kod CooLe i Vuze je radio normalno,kako ga povezzem kod mene,krene,radi par sekundi(minut)i onda mi ubije net,i pomaze samo restart racunara,jer nece da me vrati na net sa samim restartom ruter-a...Nemam pojma do cega je,al bar na...
  11. BEGINER

    TP Link 8840

    Kao što si video i Utorrent ne radi...Nijedan port neće da prikaže otvorenim...Ajde ljudi svaki savet je dobrodošao
  12. BEGINER

    TP Link 8840

    Nije do portova...Ovako,net radi normalno,kako startujem Vuze-a,net se umrtvi(BUKVALNO)pukne konekcija,posle se kao opet konektuje,al ne radi(ruter pokazuje da sam on,a ponaša se ko da sam off)...I mogu opet da se vratim na net,samo kad restartujem računar Ajde ljudi pomagajte malo
  13. BEGINER

    Razer Mamba

    Svaka čast za video :) i tekst... Verujem da je mišonja mama,al ne dam te pare za mišonju,pa nek je još 100x bolji :D
  14. BEGINER

    TP Link 8840

    E ovako,uzeo sam ovaj ruter od Stošketa,i malopre smo ja i CooLa podesili sve kako treba(tj CooLa je preko Remote Access sve odradio,ja sam gledao :d,HVALA CooLa do neba)...Medjutim imam mali problem:Net radi savršeno,medjutim,kako se podigne Vuze,net se zakuca totalno,iako nemam nikakav DL,a...
  15. BEGINER

    Automobili

    Sve si reko :)
  16. BEGINER

    Philips predstavio postolje za laptop računare

    Ako ovo vidi jedna ženska osoba,neko će biti ubiven :d:d :P :wave:
  17. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi [2009]

    Bilo je ovo već,neko je postovo ranije ;)
  18. BEGINER

    Nova sesija, novi poeni !!!

    Svaka čast momci :appl: mada realno ništa manje nismo ni očekivali od vas :) Samo napred,očekujemo još sesija,i još puno bodova ;) :sekira: :wave:
  19. BEGINER

    Procurele cene ATI Radeon 5850, 5870 i 5870X2 karti

    Pa možda ta jeste,al ove nove ne brinu nikako :d Slažem se sa Tarmi Ricmi-jem,mislim da su ovaj put "malo jače cene" no što bi trebalo
  20. BEGINER

    PCAXE u Ujedinjenom kraljevstvu

    Šteta za tim,ali svaka čast za odluku,najpametnije nešto što je mogo da uradi... Srećno preko majstore,i da nadješ valjanu šljaku i da živneš :) Javi se sa vremena na vreme... Srećan put i sve najbolje u UK P.s. Nemoj da zaboraviš da voze suprotnom trakom :d:d
Vrh