Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Kakav crni PM, napisi svi da vidimo i naucimo.
Koliko vidim ovde niko nista ne tvrdi, samo iznosi. Pa se to pretvara u forum i raspravu.
A na kraju svi treba da naucimo nesto iz istih.
Bilo bi lepo da uslikas srafcic pa da iskopamo negde, ima neko sigurno.
Bitno je samo da se ne osteti rupa, ako odu navoji onda hoce malo da zeza, mada nije nista neresivo. Te karte se inace poprilicno greju. Napravi slicicu pa okaci, resicemo oces posla.
Dobrodosao. ;)