Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
I provuceno je tj glas jeste. Kada se ne prica, muzika i treba da bude glasnija. Uglavnom, zakljucio sam da stvarno ne treba da vas slusamo :rotf:
@Ivke
Vegas
Muzika je ravno 6x tiša od glasa trenutno. Smanjicemo na oko 8x sledeci put. Ako cujete i dalje losije, apsolutno je potrebno da promenite zvucnike ili slusalice, jer je onda ocigledno da imate problem u nekom rasponu frekvencije.
:wave:
Dobro si se ti ovde snasao! Ok, nisi mozda ulazio u detalje kao sto to radi Vuja, ali iskreno, sve sto je bitno si spomenuo, a ovo je po default napredan ruter, tj tim korisnicima ne moras da objasnjavas sve ponaosob i da im crtas, dovoljno je samo reci "ima to i to, i radi ovako ili onako". :appl:
Ma gle Dex, fora je u tome sto mi imamo jasnu ciljnu grup za sve. Problem nastaje kada krenu da se se mesaju babe i zabe i poredi neuporedivo. Ovde na forumu su ljudi mahom ishejtovali PPS Show, a realno gledano, samo je trebalo da se zapitaju kome je to namenjeno...
Mozemo da smanjimo muziku...
Hvala ljudi, trudili smo se da uradimo pravu stvar. Sledeci klip ide za jedno 10ak dana (mozda malo ranije), ali da ne obecavam. Jednostavno mnogo posla imam(o).
:sekira:
Prva epizoda – montiranje vodenih blokova na grafičke karte
Pred vama je prva epizoda video serijala koji nosi ime „Kako sastaviti High End PC?”. U pitanju je video tutorijal u kome će Dule aka animaN (Dušan Srbljak) detaljno pričati na tu temu sa idejom da nakon poslednje epizode i Vi...
Ne znam gde sam ja napisao da je taj film cool i dobar, ja sam samo skrenuo paznju skotu kako mi zvuce njegovi postivi ponekad, tj nista nije rekao konkretko a napisao je nesto :)