Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ma ko **** grafiku, po meni je ok skroz i to, gameplay je mnogo dobar, veoma veoma posten, ako se izuzme da par igraca ima vanzemaljske sposobnosti, ali ni to nije daleko od istine, ti koji takve sposobnosi u igri imaju ih i pravom svetu, doduse ne na taj nacin, ali ok, nekako su morali do da...
do 22. decebmbra, jer mi tog dana uzimamo presek stanja.
@Exibeat
Aj da pokusam jednom za svagda da objasnim ovo.
Potrebno je da sto vise ljudi sazna za to, na osnovu toga se pravdaju ti Sapphire pokloni koje delimo u saradnji sa WinWin-om. Ideja je da sto vise ljudi sazna. Kada lajkujes PCAXE...
Video si i sam da je bio bolji :D Svi to kazu, svi kada gledaju sa strane, dok ne udju u ring samnom, ali to je ok skroz, ljudski je nadati se :first: Buhahahahaha! :D