Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Meni je drago što sam učestvovao tako što sam lično to dugme doneo trčeći iz Frankfurta na Majci do Beograda, bez stajanja i kapi znoja u dedinim cipelama!!!
Bravo!! :mir:
Smokey and the Bandit (1977) :balavim:
4fJIdMG-2WQ
Nešto lagano:
"I love you. I am who I am because of you. You are every reason, every hope, and every dream I've ever had, and no matter what happens to us in the future, everyday we are together is the greatest day of my life. I will always...