Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Taj radijator je obezbedio čika Skot da moj mili Atila u svakoj recenziji ima opciju demonstracije da li može 360 rad ili ne, što smatramo vrlo bitnom stavkom kod full tower kućišta.
Recenzija vrh kao i uvek, posebno mi se sviđa uramljeni Noctua poster na zidu, ram je vrh!! :troll:
Asrock je najveći problem imao u Srbiji jer niko nije uvozio ploče, nije bio problem kvalitet. Pre desetak godina sam ljudima u HR ubacivao uglavnom Asrock i nikad reklamacije nisam imao. Srbin zna za Asus, Gigabyte...