• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. animaN

    Lil' Box mod

    Sve što je rekao DR4C0Ni4N, ne bih dodao ništa na to. Šteta stvarno :(
  2. animaN

    Svemir i nauka

    Ok, sledeći koji krene u pravcu politike i teorije zavera, dobija od mene 2x5 bodova, a kada me bude pitao zašto, dobija još 2x5. Da li treniram strogoću? Da, možemo mi se, pritom sam i 100% u pravu. Dakle, tema je "svemir i nauka", a politika i teorije zavere nek idu na neki drugi forum, ne...
  3. animaN

    Ani gif [512k warning]

    ^Izgleda još bolje kada naletiš na FB-u na gif, a po sredini je monitora :)
  4. animaN

    PCAXE Komentari #2

    Novi komentari: T6cmfbRAQxM
  5. animaN

    CE&HA sajam - Monitor štand - skup

    Skoro 37K ljudi nas prati na PCAXE YT kanalu, na svakom skupu je ludo, bukvalno imam fanove, vrište kada me vide :) btw i Atila polako postaje star na YT :) :sekira: Isto tako i ja to kapiram, tako se i osećam, tatatatira! :rotf: Milorad ispala! :cool:
  6. animaN

    ASUS ZenFone 2

    Nije se potkralo, ali mi niko ne bi verovao da je namerno kada bih sada to rekao :D 600D 50mm, 60mm macro, 18-55mm i 5D MIII 50mm. :wave:
  7. animaN

    Android - aplikacije, igre...

    Koji je bio problem, tj kako si resio? Znacice nekom. :wave:
  8. animaN

    CE&HA sajam - Monitor štand - skup

    Mogu da pitam pa ako dobijem neku informaciju da javim. :wave:
  9. animaN

    Reboot Infogamer 2015

    Mene su pozvali da dodjem, placaju mi put i smestaj, jos uvek ne znam za sada kako idem isl.
  10. animaN

    CE&HA sajam - Monitor štand - skup

    :like:
  11. animaN

    CE&HA sajam - Monitor štand - skup

    Malo za promenu, a i samo krpicom obrišem kosu, ne moram da se kupam :first:
  12. animaN

    CE&HA sajam - Monitor štand - skup

    Sajam ce i dalje raditi, ali ja necu biti tu sa kartama, tj necu ici na sajam u nedelju. Ako se javi neki forumas koji je voljan da u subotu preuzme karte pa da vam podeli u nedelju tj da se nadjete sa njim, super! U suprotnom tesko izvodljivo, imam mnogo obaveza u nedelju... :wave:
  13. animaN

    -- Project " Muscle "-- (Worklog)

    Brutalno Sinda! Čim završiš, eto mene kod tebe ili ti kod mene, da pravimo intervju i to ispratimo kako treba! :sekira:
  14. animaN

    CE&HA sajam - Monitor štand - skup

    Došlo mi da se ućelavim malo. Ne moras nista da javljas, od 11:30 do 12h sam na ulazu, karte nisu problem, mogu da nabavim koliko god treba. Jednostavno se pojavite i to je to. :wave:
  15. animaN

    Kako do besplatnih karata za CE&HA sajam? Lako uz PCAXE! :D

    c_mcNVhfNB8
  16. animaN

    CE&HA sajam - Monitor štand - skup

    Gle, to je ok, da dođeš malo da se družimo i upoznamo, taman ti izvučem malo uši, a kartu ne plaćaš sigurno, neka to bude rođendanski poklon, sredio čika Dule: c_mcNVhfNB8 :sekira:
  17. animaN

    CE&HA sajam - Monitor štand - skup

    Malo sam se olindrao, doslo mi tako :D
  18. animaN

    CE&HA sajam - Monitor štand - skup

    Doćiću ja, PCAXE ekipa, i Cile sa ST-a, pa svratite, Monitor je spremio lepe poklone i aktivacije na štandu ;) dRGw_QaJkSM
  19. animaN

    YouTube ili drugi public video klipovi

    9WLGjgjOtGE
  20. animaN

    PCAXE Komentari #1 - pilot - Novi PCAXE Short Show

    Nekako je bilo spontano, ispalo je super, pa ako se svima svidi ubacićemo to kao redovnu stvar na PCAXE YT kanalu: Video će biti online tačno u 11h za širu javnost (mada će te ga vi verovatno videti prvi ;)): 9WLGjgjOtGE :sekira:
Vrh