Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Od 6:15 do 6:25 , ne prikazuje se to o cemu pricam, ali da ne bi bio prazan ekran, ja sam u kadrovima tj pokrivalice, e sad, ne moras obavezno ja da budem ili ti isl, moze nesto vezano za taj neki uredjaj ili sta vec prikazujes u video materijalu:
WXJvD55saaU
Te crtice me zanimaj, line i sl me zanimaju. Iskreno, ne bi trebalo da postoje takvi problemi, pogotovo ne sa drajverima za Intel HD grafiku koja je najzastupljenija na laptopovima. Reci mi, kako si podesio power management? To je neki problem na nivou BIOS-a i nekog power state-a procesora, jer...
Dobar test! Par snimaka u punoj rezoluciji tj full srceen-u i još bolje bi se videla razlika. Mada je jasno ko je ovde pobednik... Sve zavisi za šta ti treba akciona kamera. Ja sam uzeo SJCAM 5000+, imate na PCAXE YT kanalu dosta vlogova sa tom kamerom, pa prosudite sami.
Pa naravno... Ja kad vozim samo sina od kuće do vrtića i nazad (oko 5km ukupno) troši 1.9 JTD 10-11l opušteno, ne potapam gas i sl. 90% te rute su uzbrdice, odnosno nizbrdice i to ne pod malim uglom, hladan start i sl.
Takođe, na uzorku od skoro 7K km po bordu imam potrošnju od 6,8l, slikaću...