Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
hvala, lep tutorijal, ja sam nekada furao tri ista monitora ali na dvoglavoj 6990 karti pa je bilo lako :)
poslednji put sam se lozio da ubacim 3x 2560x1440 ali je velika zahebancija pa sam odustao...
MNogi to rade (poliraju cak i one csq) iz razloga jer je lepse, e sad na sajtu imaju i ovako providne (tj ovakav bi blok trebao biti). To sto si imao zahebanciju sa njima nisi ni prvi ni poslednji :)
S'obzirom na mITX plocu trebalo bi se naci mesta za sve, pazi cime lepis rezervoar, pricao sam i sa Steamom oko toga pa se posavetujte. Sto se tice otvaranja stranice, mozda bolje mehanika (zupcanici) ima i dosta tutorijala po netu, hidraulika hoce da secka kada radi.
Hvala Proka, sto rekoh i Steamu, miris paljenog plexija " neprocenjivo", uskoro i tebe cheka to isto :)
Napajanje koje je u vlasnistvu vec godinu i kusur, opasan mali zvrk :)
6. komada Cooler Master SickleFlow 120mm ventilatora, sleevovana u MDPC black, koje planiram da koristim na 360mm radijatorima, jednostavno sa svojim velikim statickim pritiskom su se pokazali kao idealan saborac sa vodenim hladjenjem i to na tricavih 7v :)
Hvala drugari! ovi kruzni odstojnici izrezani su od 10mm plexija i sluze kao odstojnici za prekidace (start,reset i osvetljenje) a zasto sam morao da ih napravim videcete koji dan kasnije kad sve namestim :)