• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    H.A.F. REBORN - project [sponsored]

    merenje, secenje, turpijanje, smirglanje...
  2. neSSa

    Eyefinity na jednoj R9-280X... how to...

    hvala, lep tutorijal, ja sam nekada furao tri ista monitora ali na dvoglavoj 6990 karti pa je bilo lako :) poslednji put sam se lozio da ubacim 3x 2560x1440 ali je velika zahebancija pa sam odustao...
  3. neSSa

    H.A.F. REBORN - project [sponsored]

    нешто je скривено између много старих ствари у поткровљу :)
  4. neSSa

    H.A.F. REBORN - project [sponsored]

    Verovatno mislis na CM SickleFlow, slazem se apsolutno, 2.94 h20, tesko da neki vent proizvodi a osobito za ovu cenu :)
  5. neSSa

    Impact Candy [sponsored]

    Aham ti si planirao klasicne amortizere za vrata (stolarija itd), probaj samo da nadjes neke koji rade sa laksim vratima.
  6. neSSa

    Project: DOUBLE (Worklog)

    Bravo za ideju, sada navali na izradu, ono sto je bitno da se max posvetis i bice sve OK, srecno!
  7. neSSa

    Star Citizen - Node 804 Mod

    MNogi to rade (poliraju cak i one csq) iz razloga jer je lepse, e sad na sajtu imaju i ovako providne (tj ovakav bi blok trebao biti). To sto si imao zahebanciju sa njima nisi ni prvi ni poslednji :)
  8. neSSa

    Star Citizen - Node 804 Mod

    Bas mi se dopadaju ovi novi blokovi sa providnim plexijem, odlican izbor za tecnost u boji :)
  9. neSSa

    Impact Candy [sponsored]

    S'obzirom na mITX plocu trebalo bi se naci mesta za sve, pazi cime lepis rezervoar, pricao sam i sa Steamom oko toga pa se posavetujte. Sto se tice otvaranja stranice, mozda bolje mehanika (zupcanici) ima i dosta tutorijala po netu, hidraulika hoce da secka kada radi.
  10. neSSa

    H.A.F. REBORN - project [sponsored]

    Hvala Proka, sto rekoh i Steamu, miris paljenog plexija " neprocenjivo", uskoro i tebe cheka to isto :) Napajanje koje je u vlasnistvu vec godinu i kusur, opasan mali zvrk :)
  11. neSSa

    Impact Candy [sponsored]

    Lep render, navali na realizaciju, resenje je vec vidjeno u smislu dualchamber cube case, hoces li praviti neke tehnicke inovacije unutar kucista?
  12. neSSa

    H.A.F. REBORN - project [sponsored]

    6. komada Cooler Master SickleFlow 120mm ventilatora, sleevovana u MDPC black, koje planiram da koristim na 360mm radijatorima, jednostavno sa svojim velikim statickim pritiskom su se pokazali kao idealan saborac sa vodenim hladjenjem i to na tricavih 7v :)
  13. neSSa

    -- Project " Muscle "-- (Worklog)

    gQF2tGw_Pgo
  14. neSSa

    -- Project " Muscle "-- (Worklog)

    Pihhh malera, to sa pinovima je veliki u***, ako su samo pokrivljeni pazljivo Steam i mozda se da srediti :(
  15. neSSa

    H.A.F. REBORN - project [sponsored]

    Hvala drugari! ovi kruzni odstojnici izrezani su od 10mm plexija i sluze kao odstojnici za prekidace (start,reset i osvetljenje) a zasto sam morao da ih napravim videcete koji dan kasnije kad sve namestim :)
  16. neSSa

    Patriot Blast 240GB

    Odlican disk za malo para!
  17. neSSa

    H.A.F. REBORN - project [sponsored]

    Evo malo lepsih fotki izradjenih elemenata...
  18. neSSa

    Impact Candy [sponsored]

    Samo napred u nove pobede!
  19. neSSa

    H.A.F. REBORN - project [sponsored]

    Hvala, pronicljivo nema sta, ali nadje se vremena i za ostale aktivnosti ako treba, bice ovo drugaciji HAF :) Neprocenjivo, jel da? :balavim:
Vrh