• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. rizmal

    Opera 11 (sa ekstenzijama!)

    Instalirao sam je ,koristio par dana,ukratko svidja mi se ali nije to jos to,treba tu jos mnogo extenziaj da izadje ako i da srede neke probleme koje ima i verzija 10.A i u odnosu na FF je malo nelogican princip zatvaranja tabova kad ih se otvori vise,kao i bukmarci su mogli biti uradjeni amlo...
  2. rizmal

    Šta mislite o moderisanju na PCAXE forumu?

    Stavio sa dobro jer do sad ja sniam imao nikakvih problema s ljudia i moderatorima al sam video da neki jesu,pa da se ne bi neko uobrazio (ni modovi ni mi korisnici :P) stavio sam sredinu jer svi mozemo uvek vise da se potrudimo i da dovedemo red i mir bez potrebe za neki kaznama i restrikcijama
  3. rizmal

    Da li koristite dugme za prijavljivanje postova na PCAXE forumu?

    ne,jer jjos uvek nisam video potrebu da to radim na PCExu :)
  4. rizmal

    Da li koristite listu za ignorisanje pojedinih korisnika?

    Ne,zato sto ma koliko nam se razlikovali stavovi ,misljenja uvek se od ljudi moze svasta nauciti,a znanje je danas neporcenjivo.A kad me neki korisnik jednim ili s par postova nervira samo letimicno bacim pogled na post vidim nema nista kroisno i samo iskuliram isti(post) :D
  5. rizmal

    Otvaranje EMMI Housa

    Koja je onda ralika izmedju ranijeg poslovanja(web shop) i sad kad imaju prostor?Da kazu da ga imaju?:rotf: Pa morace bar nesto da imaju u radnji,jer ono kao izreklamiraju se super ti odes banes kad ono cvrc nema nista pa i dda mogu tad da narucim bolelo bi me uvo da se opet vracam vec bi za...
  6. rizmal

    ProlimaTech Super-Mega Heatsink CPU Cooler

    Da stvarno si upravu ,nema cari bez grdosija ;) pogotovo buducih ak se nastavi ovaj tempo disipacije i broja jezgara,vec zamisljam kako sedim pored kompijutera koji stoji na bloku bakra i kako mi topao vazduh koji duvaju ventilatori kroz njega greju noge zimi :D
  7. rizmal

    ProlimaTech Super-Mega Heatsink CPU Cooler

    Ja se slazem sa Shikijem,mislim da osim ako se ne povecaju sama kucista sa vecim i jacim ventilatorima i vecim telima ,vazdusno hladjenje je dostiglo svoj MAX (nadam se da gresim) Inace ovo je moj komentar na Portal temi za ovu MEGA-u:
  8. rizmal

    Priolimatech je spremio Super Mega CPU hladnjak

    U shadow verziji verujem da bi izgledao mnogo lepse,ali po onome sto sam video po netu ne ocekujem puno bolje performanse(identican megatronu samo sa par bakarnih listica i 200gr viska),ali ocekujem bar 20-30e vecu cenu.Nazalost AMD opet niej podrzan a nema info dal moze da se koristi kit od...
  9. rizmal

    Koji program za mail

    sve ono sto si napisao da trazis ima IncrediMail;ja ga koristim i prezadovoljan sam,ima gomilu skinova,notifajera zvukova 3d efekata smajlija,i veoma je prilagodljiv
  10. rizmal

    HowTo: Overklokovanje AMD Procesora - Socket A/754/939/AM2 i AM2+ [Phenom]

    Nasao sam problem malo dubljim drndanjem:D Ova geil oce da radi na 920mhz na default 1.8 naponu,a na 920+ napon mora da bude min 2.0v da se ovaj problem ne bi desavao
  11. rizmal

    HowTo: Overklokovanje AMD Procesora - Socket A/754/939/AM2 i AM2+ [Phenom]

    E voodoons,moze jos 1 razjasnjenje,jer ovde nigde nema napomenuto ,a ne mogu ni da nadjem na netu a u manualu je to totalno sturo... Naime primetio sam sad kako sam krenuo da drndam ove malo zahtevnije igre da mi se pri kloku koji postizem dizanjem fsb-a gubi grafika,dok pri testiranju tih...
  12. rizmal

    800D mod - priprema

    uzeo bi ja sebi 1 takav zato i pitam jer i ja ladim komp na vazduh ko ti u istom kucistu pa bi znacilo dosta takvo 1 resenje,Gledao sam sycthe ima onaj 5.25" bez oznake ali je on sirine 5.2" tako da ne uleze lepo a ovakav ko tvoj je kao original za kuciste
  13. rizmal

    800D mod - priprema

    Znam da je malo zastarelo,ali mipko de si nabavio onaj lian li prednji bezel za fan,na casekingu ima takav ali sa lian li znakom nema ceo rupicast kao tvoj
  14. rizmal

    HowTo: Overklokovanje AMD Procesora - Socket A/754/939/AM2 i AM2+ [Phenom]

    ok znaci da ga drzim po am2 pravilima onda tj <1000 THX (mada stabilan je ko crna zemlja i sa ovolikim HTom,pitao sam cisto radi moguceg snizavanja temperatura ako stavim HT na <1000)
  15. rizmal

    HowTo: Overklokovanje AMD Procesora - Socket A/754/939/AM2 i AM2+ [Phenom]

    Ajd jedno pitanje u vezi am2(ploca)+ am2+(cpu) iliti u mom slucaju m2n32sli dlx ploca i fenom 9850be,na koliko bi ja trebao da stavim HT magistralu,po ovome na 1000 ili smem na vise i na koliko bi trebao da mi bude NB jer po trenutnim podesavanjima HT mi je na 115x a NB na 23xx,sve je stabilno...
  16. rizmal

    Sony Ericsson predstavio pet modela za 2010. godinu, kao i Green Heart strategiju

    DA s tim da je SE i pored ovih pogresnih poteza ostvario posle jako dugo vremena dobitak,mali ali ipak je dobitak,a i sastoji s eod 2 velike firme koje ne verujem da ce tako lako da odustanu od mobilne telefonije ,ali definitivno moraju da menjaju politiku inace ce propasti
  17. rizmal

    Sony Ericsson predstavio pet modela za 2010. godinu, kao i Green Heart strategiju

    da nazalost to nam je potrebno za vecinu stvari koje izadju Ono u cemu apsolutno ne mogu da se slozim s SE politikom je sto predstave telefon godinu dana pre izbacivanje na trziste pa ih konkurenti pokopaju kao sto ej slucaj i sa Satiom i sa X10,a onda da sve bude jos gore izbace poluzavrsen...
  18. rizmal

    Sony Ericsson predstavio pet modela za 2010. godinu, kao i Green Heart strategiju

    Ma telefon je SWski ogranicen za sada,ali od kraja godine dolazi android 2.1 HD 720p snimanje i jos mnogo toga,tako da ce telefon (ako mu nasi ne dignu cenu zbog updatea) biti extra(i ja ga tad odma kupujem u dec/jan),taman ce lepo da upeglaju i FW i SW i telefon ce onda biti zakon.Sot se tice...
  19. rizmal

    Corsair Obsidian 800D klub

    Hm ne znam o kom huku govorite,ja nemmam nikakav huk vazduha s ovim kucistem ,cak sta vise napunio sam ga ventilatorima i necujno je.Jedina zamerka koju bi ja uputio na ovo kuciste je resenje filtera za prasinu na dnu kucista.Naime to je jedini ulaz vazduha (po fabrickim spefifikacijama),i...
  20. rizmal

    Koliko često idete na Net preko mobilnog telefona?

    +1 idem par puta mesecno,ali je ekran na k800 jako mali (mada ga vadi zoom opcija u operi) ali kad uzmem X10 onda cu morati da ili menjam paket ili da se obuzdam :rotf:
Vrh