Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Evo jednog danas sto sam cuo ( i to mi Crnogorac pricao, mnogo bolje zvuci uzvio al sta je tu je :D)
Kaze: Okupila se masa u Crnoj Gori, 20000 ljudi protestvuje zbog velike nezaposlenosti. Kroz neko vreme od pocetka protesta, nailaze turisti iz Amerike, prilazi Amer jednom Crnogorcu i pita...
@Darius: Uz duzno postovanje, mozda samo podseca(mada meni licno cak i ne podseca tj ne lice mi) , jer ovaj Saitek sto si postovao, je ruzan za medalju(mnogo boja, i to ne baj najbolje ukombinovanih) :), dok je Roccat(dve dark boje, odlicno ukopljene, prosto a elegantno skoro uvek je pravi izbor...
Evo jos jednog bisera, tj nije poenta ni u ceni, vec u samom proizvodu :rotf: :rotf:
http://www.limundo.com/kupovina/Racunari-i-Oprema/Tastature-i-Misevi/Ostalo/Podloga-za-misa-500-EURO/3492913
Onlajn da ti preporucim stvarno ne znam... Sto se tice same igre, imas ih gomilu, Fifa Menadzer, Champion Menadzer ima ih jos gomila, i naravno jedan jedini nepobedivi i najbolji u tim vodama Football Menadzer :)
Mali apdejt: Danas sam dobio pismo od Ikoma koje me je obradovalo i sve pohvale i cestitke za Ikom :appl: :appl:
Da ne duzim opsirno sustina pisma je da ce da korisnici Flat5 paketa kod Ikoma, uskoro ce imati 20Mbps umesto dosadasnjih 15Mbps :ludnica::ludnica::woohoo:
Jos jednom, svaka...
Za korisnike laptopva, ipodova, i slicnih gedzeta, vrlo korisna stvar... Cak smatram da ni cena nije prevelika sa obzirom da ovaj uredjaj nije nesto sto se kupuje svaki dan
Buduci da smo dobili dosta privatnih poruka sa ovakvim predlogom, ekipa PCAXE-a je resila da vam izadje u susret ;) Dakle, ostavite spisak serija koje imate u HD formatu i u svojoj kolekcijii backup-a? Ostavite spisak u sledecoj formi (primeri):
1.The Big Bang Theory (1. 2. sezona)...
U nedostaktu PS skillsa, covek je prinudjen na alternativu, stoga ja prilazem novo resnje za prikrivanje registarskih oznaka, prilikom prodaje vaseg ljubimca
Hmmm, ne znam da li jos uvek postoje, ali secam se da je bio neki D&M ili tako nesto u Rakovici dole i kod njih je uvek bio najpovoljniji lekarski... Nemoj da me drzis za rec, ali raspitacu ti se da li jos rade, ili ako imas nekog iz tog kraja probaj i sam da saznas ;)