Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ko je igrao obe igra moze da sudi,
a ne neko ko nikad quake 3 arenu nije igrao ili je igrao i bio los, pa su to samo eto razlicite igre, ne odgovara mi quake i slicno.
Da jesu razlicite, ali skil za jednu i drugu koji je potreban da bi bio ajd relativno dobar igrac je na veoma razlicitom nivou.
Sah je fenomenalna igra, koju jako volim, a i tu psotoji 10 minuta 5 minuta, sat vremena bla bla bla...
Skil za qukae i skill za kamper, je guza i oko.
Ajd da igramo quake i cs ja i ti, 1vs1 5vs5 kako god, ko ce bolje proci?
Sta mene zabole za fatalitija i ostale sta su hteli i sa kim su mogli...
Kamper je igra za decu, prilagodjena svima, ne treba skil, cucni dva tri metka nemoj rafal, dogovorimo se ko gde stoji i to je to.
A zasto nije bilo decurlije po igraonicama kad je kvejk bio zastupljen, jer nisu mogli da igraju, jednostavno je.
Kamper je igra gde se umire od 2-3 metka i ko prvi...
@Roberto
Cak i ultra stun postoji kao i bodezi i likovi sa stitovima , uopste nije kopija :)
Inace nisi me razumeo, nabrojao sam sta mi se ne svidja,
a inace igra mi se generalno jako svidja odradio sam sve na 50% sa jednom jedinom smrti :)
mnogo vise je zabavna i teza od asasina.
Igra je mutant, kao da su Batman Arkham i Asasin Krid dobili dete pa ga dali Tolkinu na usvajanje.
Borba je bukvalno iskopirani batman arkham sistem.
Kombo , kaunter , evade na space, na tacno na x8 imas instant kill potez :) , ground take down :) , poslednjeg sa info trebas da ostavis (isto...
Klan rur zivi od stare slave iz vremene quake 2 i quake 3,
a od kad se pojavio kamper strajk i sva deca koja nisu mogla kvejk (mogla su ali su bili losi jer treba skil) da igraju odose na kamper,
pa je rur izgubio smisao jer je bio maltene quake forum/sajt...
Takvih pacenika ima svugde i realno treba da dobiju po tamburi.
Jedini lik is crtanih ili stripova ili slicno kojeg ja gotivim jeste Betmen
i realno ispruzio bi se ja neku ozbiljnu kintu za neko profi odelo/kostim ne ovo sasila mi mama i te fore.
Ali mi ne bi palo na pamet da izigravam budalu...
Ako nema nijedan jedini x6 konektor za pci expres onda ni ne treba da se stavlja takva graficka na to krs kinesko napajanje...
Nek zameni napajanje, minimum pristojno je lc power 600w-H.
E ovako ljudi, ja sam totalni pocetnik sto se tice bilo kakvog fotosopa i slicnih alata,
ovo sam opravio na brzaka onako jako grubo u pejntu ( samo tako i umem :) )
cisto da se ima uvid sta bih hteo.
U principu Arkham da se prepravi u Pančevo,
Batman u znaku da se prepravi u Dexter,
ali da...