Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Neke informacije su iscurele na kineskom sajtu:
Izvor:
http://translate.google.com/translate?sl=zh-CN&tl=en&js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.chiphell.com%2Fthread-299051-1-2.html
^
Jope se napuhao ispuha iz napajala.
http://www.sendspace.com/file/eyuxhs
Stavi atioglxx.dll iz arhive u isti folder gde je ti je Rage. Ako ne radi, stavi i ostala dva DLL-a.
Adobe Flash Player 11.1.102.55
Linkovi za downlad su isti kao u postu #1
Uninstaller postoji u dve verzije, u zavisnosti koji OS koristite:
32-bit uninstaller
64-bit uninstaller
Misteriozni blackout-i poticu od :troll: kabla (6-pin) koji se nekim cudom dovoljno izvukao iz napajanja - dovoljno da pravi probleme a nedovoljno da kartica prestane da radi. Inace, ako se skroz izvuce, graficka nece ni da radi.
Forceware 285.79 Beta...
Vidim i NV krenula da se pravi pametna. Od kako sam stavio 285.62 dobijam misteriozne blackout-e.
http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=213670&st=200&p=1316377&#entry1316377
Zasto imam utisak da ce AMD da otpusti one koji su najmanje krivi?
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?276552-A-very-sad-day-for-all-AMD-fans