• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Šta slušate sada... ?

    :rule: :rule: :rule: Evo da se i ja nadovezem uU4JMLj5ZE4 Kao i pesma za voznju (pozeljno da je dzip upitanju :d :p) aAQC_uutk5c
  2. BEGINER

    Ugašen Megaupload!!!

    @Bob Marli: Obrati paznju prilikom postovanja, jer krsis pravila PCAXE-a konkretno pravilo vezano za pirateriju koja je zabranjena na PCAXE-u. Ako si zaboravio pravila, mozes se podsetiti ovde http://www.pcaxe.com/forum/misc.php?do=cfrules Sto se tice pitanja za filmove i serije, ovaj put...
  3. BEGINER

    Anonymus is calling!!!

    Jos jednom podsecam i molim clanove da se pridrzavaju pravila PCAXE foruma i da ne upetljavaju politiku, vredjanje, i slicne bespotrebne radnje u bilo kojim postovima i topicima. :sekira: Edit: Svaki sledeci post, koji ima bilo kakve veze sa politikom i komentarisanjem iste ce biti...
  4. BEGINER

    Pitanje oko prebacivanja torrenta iz jednog u drugi program za skidanje

    Ma nema frke ;) Utorrent je generalno najbolji klijent za torrente, mada cuo sam sa dosta strana da su ove nove verzije malo ispod nivoa koje je postavila verzija 2.2.1 :) Transmission je ok MAC torrent klijent, ali posto sad kolko znam ima i utorrent za mac, bio bih u dilemi :d :wave:
  5. BEGINER

    Pitanje oko prebacivanja torrenta iz jednog u drugi program za skidanje

    Ok, nisam znao za to... Ja bih za svaki slucaj radio bekup fajlova kao sto sam rekao :) @Crowbgd: Zato sto je ova nova verzija em bila puna bagova, em su jednu od tih novijih verzija bili hakovali i bio je pusten neki virus ili tako nesto ne secam se vec sta, ali uglavnom i po mom misljenju...
  6. BEGINER

    Pitanje oko prebacivanja torrenta iz jednog u drugi program za skidanje

    Ako uradi tako kao sto si mu rekao, utorrent ce mu automatski sam pobrisati sve fajlove koji su bili unutra
  7. BEGINER

    Pitanje oko prebacivanja torrenta iz jednog u drugi program za skidanje

    Lepo sacucvas torrent fajlove na recimo dekstopu, i kad skines tj vratis stariju verziju utorrenta, samo pustis te fajlove opet, i (vazno je) da ih save-ujes na istom mestu gde su ti fajlove ti koje si vec skinuo ili poceo da skidas, npr lupam pornici na D particiji moras da ih stavis na D...
  8. BEGINER

    Ugašen Megaupload!!!

    Jos jednom podsecam da je prica o politici i ostalim stvarima koje lako mogu da dovedu do hejta, spama i flejma zabranjena
  9. BEGINER

    koliko je bolji CHIEFTEC CFT-750-14CS 750W od CORSAIR CMPSU-620HX 620W

    Zato sam i rekao svaka cast Corsu :d :d a za Cifa sam to rekao tek tako, cisto da ne ubijem co'eka u pojam :p :p
  10. BEGINER

    koliko je bolji CHIEFTEC CFT-750-14CS 750W od CORSAIR CMPSU-620HX 620W

    Seasonic FTW! :D Respect i za Cors i za CIfa, ali SS je mama i tata i baba i deda i sva ostala familija i uza i sira
  11. BEGINER

    AFOX predstavlja Radeon 7970

    Treba nam zbog toga sto performanse koje je nudila graficka kompanije AFOX su bile vrhunske sa izuzetno niskom temperaturom i potrosnjom struje(Pricamo o AFOX 6850 modelu, imas detaljan test na sekiri pa pronadji ga ako te interesuje) i ako bi i ova bila kao 6850 to bi bio pun pogodak :) A i...
  12. BEGINER

    Ugašen Megaupload!!!

    Upravo tako :) A to sam ja reko malo ranije, samo sam malo zavijao :d http://www.pcaxe.com/forum/showpost.php?p=191364&postcount=54
  13. BEGINER

    Ugašen Megaupload!!!

    Zaboravih malopre da pomenem, meni ovo "smrdi" na lobiranje jednog drugog ogromnog filehosting servisa da RIIA radi svoj posao, a samim tim u tom "radu konkurencija ce misteriozno nestati" :rolleyes: Manja konkurencija=vise profita
  14. BEGINER

    Ugašen Megaupload!!!

    To je neiskustvo :d :d Iskusni nikad nisu ni okretali ledja istima :p :p :wave:
  15. BEGINER

    AMD Radeon HD 7970

    ^ Moguce da zeleni ne pripremaju vanzemaljsku tehnologiju, vec racunaju na to da ovi crveni ne znaju da napisu drajver i da uskroije vreme nece ni znati, a planiraju prostu poboljsanu grafiku sa unapredjenim drajverom i mozda ce im to biti dosta za pobedu ;) Sve u svemu, samo nek se kolju, sto...
  16. BEGINER

    Chip tuning and ECU remap - Novaspeed tuning

    Vazi se :) Racunaj da se javljam za vikend ;)
  17. BEGINER

    Chip tuning and ECU remap - Novaspeed tuning

    Cestitke :balavim: Ocu i ja , ocu i ja :d :d
  18. BEGINER

    Black Laguna - Moj prvi sleeve i ozbiljniji mod :)

    +1 Mnogo bolje bi legao recimo H50, H70 ili tako neki dark kuler :) @Villy: Svaka cast za mod, fino fino ;)
  19. BEGINER

    AFOX predstavlja Radeon 7970

    Bogami ovaj AFOX obecava :) Ako im i ova bude kao ona 6850, AFOX ce vrlo brzo da stane rame uz rame sa vec poznatim brendovima ;)
  20. BEGINER

    ASUS Rampage IV Extreme

    U prodavnicama PC HW-a (Gigatron, Atom, WinWin), verovatno ce se pojaviti u skroije vreme ;)
Vrh