Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
LinX nije merilo stabilnosti. Meni je masina prolazila 8h LinX-a a desavalo se da popijem BSOD dok nisam podigao Vcore. Takodje, ni MemTest86+ nije merilo pouzdanosti. Meni je GoldMemory nalazio greske koje MT nije. Probaj i Prime95. Neke BSOD-ove je jako tesko uloviti jer stress testovi prolaze...
Dobro pitanje. Ja sam ove klipove video na tom sajtu davno, mozda imam neki sacuvan u originalu. Bice da je covek prekinuo posao:
http://www.skylinesaustralia.com/forums/topic/126614-gtr-700/
Trebalo bi da vidis share-ovan folder u XP pod My Networking Places -> Entire Network -> VirtualBox Shared Folder a mozes i da ga mapiras kao neko slovo pod XP-om, recim ovako (u komandnom promptu):
net use z: \\vboxsvr\torrent
i onda bi trebalo da vidis Z: u XP-u.
Imam istu kombinaciju kao...
Ovo je vrlo verovatno do Nibitor-a. Rucno sam editovao BIOS:
Offset 669D i 669E: 60 13 promenio u 6C 11
Offset 66B1 i 66B2: 60 13 promenio u 6C 11
U prvom slucaju je Nibitor prikazivao da je napon 0.988V a MSI AB 1.000V. Nakon editovanja svuda je 0.988V. Videcemo kako se kartica ponasa...