Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Arrow, pa sad naj epitet ne volim uvek da dajem, ali ovaj jeste elegantan, ovaj put zelim i ovaj deo projekta da sto vise priblizim temi pa otud i prepravke, bice zanimljivo videces :)
Koliko je veliki ovaj "Monsta" radiator :)
Hvala drugari,
@Akmon da samo Alphacool radi MONSTA radiatore i poprilicno su mocni, hvala na ponudi za intro vec radim na tome :)
@Sinda pretpostavljao sam da je tako ali ako imas neke zamerke slobodno pucaj, znas da volim iskrenost i realno sagledavanje, znaci mi za dalji rad :)
Alphacool...
Pozdrav, dobro dosao i srecno sa radom!
Sto se tice "kostura" koji vrv planiras da pravis koristi kutije od aluminiuma debljine zida 2mm.
I, Steam ti je rekao kako da kacis fotografije...
Nadam se da nisi sarkastican, prvi put radim ovo pa se trudim da lici na nesto. :D
Bice i fotki ali kad smognem snage da sve isfotkam, iskreno cekam pozadinu pa ce i toga biti :)