Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Nema na cemu.
Rec opcija snima zauzece resursa (CPU, GPU) na svaki sekund i snima ih u CSV fajl koji se nalazi u (u slucaju 64-bit OS-a):
C:\Program Files (x86)\AMD\System Monitor\Recordings\
Kasnije mozes taj fajl da otvoris iz recimo Excela i da napravis grafikon.
Zanimljivo, s obzirom da dolazi iz usta Steve Wozniak-a:
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2087731/Apple-founder-Steve-Wozniak-says-Android-phones-offer-iPhone.html?ito=feeds-newsxml
Skinuo sam sve BIOSe za tvoju plocu i pogledao sam original.bin za svaki i checksum se racuna kao sto si i nasao samo ne za ceo deo nego za drugih 64k.
Imas ovde objasnjeno:
http://sites.google.com/site/pinczakko/advanced-award-bios-v4-51-pg-hacking
Probaj pomocu HxD-a, on ima opciju...
Tek sam sada dosao do malo vremena. Pogledao sam ova tri fajla i samo me interesuje jedno: jesu li ovo netaknuti fajlovi ili si im ti menjao nesto pa treba da se izracunaju checksum-i ?
Trebalo bi 16nm pa 11nm itd. Intel, ocigledno, ima svoju matematiku:
http://www.tomshardware.com/news/Intel-14-nm-Tri-gate-transistors-ivy-bridge,14178.html