Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Retko ko ce bilo sta da ti kaze danas na tu temu tako da moras sam da smislis nesto. Vecina ocekuje sve servirano. Valjda je to FB generacija - lajkuje/dislajkuje. Jos jedan zanimljiv post i odlicna realizacija...
Mozes li da probas 0.40 verziju i da probas da reprodukujes bag?
http://www.radeonpro.info/en-US/Downloads/24/Crysis-Warhead/10/RadeonPro.info/Download
8.00 verzija je veliki pomak jer je promenjen kompajler (koji je ocigledno bagovit) i konacno imamo 64-bit verziju. Nije bas lako za preseci. Sa druge strane, moze da objavljuje jednu betu u mesec dana ali na kraju svodi se na isto.
I zvanican odgovor Samsung-a:
http://thessdreview.com/latest-buzz/samsung-elaborates-on-ssd-firmware-scare-acknowledges-extremely-few-series-830-ssd-owners-affected/
Nije bas vezano za Kepler direktno ali:
Nvidia - We Expected More from the Radeon HD 7900 Series
http://www.nordichardware.com/news/71-graphics/45147-nvidia-qwe-expected-more-from-radeon-hd-7900q-exclusive.html
Bolje da izadju sa necim konkretnim (kartica od drveta se ne racuna) or STFU.
10x. Isto prijavljuje i HDD Tune: AAM i Power Management ali nema Advanced Power Management. Moguce da je do firmwarea-a. Inace verzija FW je 1.0 i to je jedini do sada.
Stari HD Tach i novi HD Tune Pro.
I za kraj par reci. Posto sam pre ovog SSD-a koristio Kingston SSDNow V+ 128GB kao sistemski disk, verujem da ce nekoga interesovati kakav je subjektivan osecaj u realnom radu i da li su razlike primetne. Ako je verovati samo sintetici, Corsair...
Iskreno, nemam pojma sta da napisem pametno. Sto sam kupio SSD pored vec postojeceg SSD-a? Pa jos Corsair, prema kome ne gajim neke preterane simpatije (vec su mi dva njihova uredjaja krepala). Izbor je pao zbog toga sto Corsair Performance Pro poseduje Marvell kontroler. Sa druge strane...