• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    ^ Bilo nekad, ja sam prvi kukao na Ikom i zalio sto SBB-a nema u mom kraju (iskreno) :) Stoji cinjenica da je SBB "jaci" kao kuca, imaju vise novca, cak imaju i svoje Net linkove dakle nezavisni su od Telekoma dok Ikom to jos nije. Medjutim po mom mislenju to je jos gore sto oni mogu da omoguce...
  2. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Ma lepo nije... SBB je bio lider dok su on i Ikom imali sporazum o neupadanju na teritorije ovog drugog, od kako su poceli da krse taj dogovor i ulaze na teritoriju ovog drugog, nisam vise siguran da je lider ;) Evo i cinjenica: SBB MIX XL XL 40 Mb/s (40960/2048) 3.651 dakle samo digitalna...
  3. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Ikom nije u dva bloka ;) A ako pricamo o lideru, onda je to svakako Telekom ;)
  4. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Nece drzava "utuliti" TT/Nubu budi siguran ;) jer kao sto si i sam rekao, sve je to ekonomija U svakom slucaju SBB odavno nije trzisni lider TV-Neta , pogotovu kad se poredi sa Ikomom ;) Mozda je lider tamo gde nema konkurenciju, ali gde je Ikom, tesko da je lider :) Nije to kuknjava...
  5. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Smesni su :d Ako se Targo Telekom rasiri po BG-u(cemu se ja iskreno nadam(, oni sa ovim cenama za ove brzine u poredjenju sa Targom, ne da su smesni, nego su ultra smesni.. Misim paket 120/10 im je ~ 8k a kod TT-a najaci paket koji je 120/60 je ispod 7 cini mi se
  6. BEGINER

    Automobili

    Njih i zena, odmah stajem na trotar,sacekam 5 minuta da odu dalje od mene, i onda se vracam u saobracaj :d :d
  7. BEGINER

    Šta slušate sada... ?

    HaLX53swcvY
  8. BEGINER

    Srecan dan dr1pac-a

    Srecan rodjendan matori, sve najbolje :)
  9. BEGINER

    Smešne Slike [2012]

    ahahahah :rotf: :rotf: Moja prica :d
  10. BEGINER

    Smešne Slike [2012]

    Nije smesna slika, al nisam znao gde drugo da je metnem :d [/SPOILER]
  11. BEGINER

    Animan postao PADRE!!

    Fino fino :) P.s. Odeeee sekira, sto ste uzivali uzivali ste :p :p :P :P :P
  12. BEGINER

    SSD podesavanja,tweakovanje,allin1

    Pa ovo sto mi je Misko odgovorio bilo je konkretno vezano za Euro Truck Simulator 2, a o menadzerima da ni ne pricam, ocita save file, i samo krene load kad kliknem next, i tu je kraj tuzne price :d :wave:
  13. BEGINER

    ostoja88 (24)

    Srecan i sve najbolje
  14. BEGINER

    Sport (zanimljivi momenti - klipovi)

    Nije klip, ali je svakako zanimljivo i iskreno bar ja sam znao da je pre ili kasnije do ovog moralo da dodje http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Biciklizam/222289/Armstrong-dozivotno-suspendovan-ostao-i-bez-sedam-titula-sa-Tur-de-Fransa
  15. BEGINER

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    Da ;)
  16. BEGINER

    SSD podesavanja,tweakovanje,allin1

    Ok hvala, a max kolko da idem? Mislim na max size, ne na initial :)
  17. BEGINER

    SSD podesavanja,tweakovanje,allin1

    Tako sam i mislio :) Danke ;) p.s. Elem, neka preporuka kolko VM-a da mu metnem?
  18. BEGINER

    SSD podesavanja,tweakovanje,allin1

    Aj da postavim jedno pitanjce... Nabavih skoro SSD, i sve radi ko sat, medjutim lik mi rece da na SSD-u ne valja da radi Virtual Memory i to mi je ugaseno za sad, dakle pored 4GB rama ja ne mogu da odigram ni jednu igru jer mi non stop izbacuje da mi fali ram memorije i da zatvorim igricu, dok...
  19. BEGINER

    Automobili

    Nije neodgovorno prema drugim ucesnicima u saobracaju al je neodgovorno prema trapu tvog automobila ;)
Vrh