Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
^ Bilo nekad, ja sam prvi kukao na Ikom i zalio sto SBB-a nema u mom kraju (iskreno) :) Stoji cinjenica da je SBB "jaci" kao kuca, imaju vise novca, cak imaju i svoje Net linkove dakle nezavisni su od Telekoma dok Ikom to jos nije. Medjutim po mom mislenju to je jos gore sto oni mogu da omoguce...
Ma lepo nije... SBB je bio lider dok su on i Ikom imali sporazum o neupadanju na teritorije ovog drugog, od kako su poceli da krse taj dogovor i ulaze na teritoriju ovog drugog, nisam vise siguran da je lider ;)
Evo i cinjenica: SBB MIX XL XL 40 Mb/s
(40960/2048) 3.651 dakle samo digitalna...
Nece drzava "utuliti" TT/Nubu budi siguran ;) jer kao sto si i sam rekao, sve je to ekonomija
U svakom slucaju SBB odavno nije trzisni lider TV-Neta , pogotovu kad se poredi sa Ikomom ;) Mozda je lider tamo gde nema konkurenciju, ali gde je Ikom, tesko da je lider :)
Nije to kuknjava...
Smesni su :d
Ako se Targo Telekom rasiri po BG-u(cemu se ja iskreno nadam(, oni sa ovim cenama za ove brzine u poredjenju sa Targom, ne da su smesni, nego su ultra smesni..
Misim paket 120/10 im je ~ 8k a kod TT-a najaci paket koji je 120/60 je ispod 7 cini mi se
Pa ovo sto mi je Misko odgovorio bilo je konkretno vezano za Euro Truck Simulator 2, a o menadzerima da ni ne pricam, ocita save file, i samo krene load kad kliknem next, i tu je kraj tuzne price :d
:wave:
Nije klip, ali je svakako zanimljivo i iskreno bar ja sam znao da je pre ili kasnije do ovog moralo da dodje
http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Biciklizam/222289/Armstrong-dozivotno-suspendovan-ostao-i-bez-sedam-titula-sa-Tur-de-Fransa
Aj da postavim jedno pitanjce... Nabavih skoro SSD, i sve radi ko sat, medjutim lik mi rece da na SSD-u ne valja da radi Virtual Memory i to mi je ugaseno za sad, dakle pored 4GB rama ja ne mogu da odigram ni jednu igru jer mi non stop izbacuje da mi fali ram memorije i da zatvorim igricu, dok...