Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Okay guys, the project is finished!
I'm happy with the result. I've succeeded in dividing the inside of the case. I'm not a big fan of RGB but in this case, it really suits the project. The outside of the case is beautiful as it already was, I've just put on some additional touches.
With...
Namontirao sam nove EKWB akrilne RGB topove na GPU, stvarno izgleda fantasticno, RGB traku tek treba postaviti i ici ce RGBW zato sto koristimo Gigabyte :)
Oba sistema za vodeno hladjenje su napunjena i sve savrseno radi, nije bilo nikakvih trzavica. Ostaje da odradim par nekih maskica i da doradim osvetljenja jer su staklene stranice od Cosmos kucista dosta zamracene pa treba vise svetla. Za sada par fotki a cim stignu RAM i SSD bice zavrseno :)