Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Problem je resen. Flesovao sam bios na istu verziju na kojoj je bio. Kada se zavrsilo flesovanje poceo je da butuje sistem, tako da je problem resen. Ali cu za svaki slucaj ponovo pokrenuti instlaciju windowsa 11 da vidim da li ce ponovo praviti problem.
Ne ne kratko sam spojio 2 pina da bih resetovao bios jer nije hteo da sacuva ni jedno podesavanje u biosu, cak ni promenu brzine ventilarora. Zaista mi nije jasno, instalirao windows s flesa resetovao se racunar i od tada konstantno ulazi u bios
Nije beta bios niti sam azurirao bios. Verzija je ona koja je dosla s plocom. Ne znam sta se desilo ali nece da butuje nista niti da pamti promenu podesavanja u biosu. Odradio sam clear cmos na ploci ali isti djavo
Pozdrav ljudi!
Imam veoma čudan problem. Imam b650 tomahawk, 7600x, 990 pro 1 tb. Instalirao sam windows 11 i sada mi konstantno ulazi u bios, ne butuje sistem s flesa ili ssda opste vec ulazi u bios i ne mogu ni jedno podesavanje u biosu da izmenim. Da li neko ima odgovor?
Cak sam odradio...