Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Baš tako, ako bi stavio na raid mora bih reinstalirati windows.
A sad mi se baš ne reinstalirava posle ove muke sa instalacijom(10 programa, ulogljavanje sa 15 acca, prebacivanje 3d modela i slika itd...).
Tek sam sad video, ahahah:)
Jelo ovo i za jedne i za druge, od kad su se pomirili nvidia i amd?
Ovaj pc gore bi trebalo da je 113 200 rsd što je oko 1000e?
Nema za 43 000, ali mi je ponudio drugu rtx 3060 ti oc za 44 500rsd.
Tako da sam uzeo tu jer mi za lumion ništa ne znači dlss 3 koji ima rtx 4060ti.
Ako me ne zove ponovo da nema na stanju:) Onda bih razmišljao o bunaru.