Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Hdmi na vga adapter uzmi, imam ga i radi potpuno ok.
Dvi na vga ti nece raditi jer te karte vise nemaju analogni izlaz, daju samo digitalni;)
Ne treba mu aktivan adapter, dovoljan je pasivan;)
Prodali smo takvih gomile i retko koje reklamirao a i sam posedujem jedan na koji vozim projektor...
Pa dobija se daleko bolja slika i bolji zvuk jer lav ima i odlicne audio filtere;)
Odes na madvr sajt i imas sliku sa desne strane i uporedis laicki bilinear i ngu i odma ti bude jasno koliko je sati;)
Sad, naravno, madvr na high setovanjima i 4k 10bit 60fps zahteva i 1070+ da bi sve islo...
Noobe, naravno, potplayer uz mpcbe ima i dalje update-ove i moze da se nasteluje da radi nezamislivo :)
Naravno, ne koristim ni jedan interni, samo lav + madvr;)
Ps. I pot ima autosubs ucitavanje ako nekome treba;)
Sent from my D6603 using Tapatalk
Da ne bi brisali prethodne postove, drzite se teme i ne postavljajte pitanja u temi koja nije za to kao npr. "Dobio sam ponudu da moj A8-6600K menjam za AMD X4 880K, da li menjati ?"
:ziveli:
Vidi, i ja sam skoro presao na 4k i tek dobio glavobolje posto mi je htpc postojeci preslab za tu pricu tako da te itekako razumem ;)
Nemam problem da nateram tv da mi pusti ono sto ja hocu ali imam problem da izguram to pa mi zato stize rx560 uskoro da pogura to sve hardverski.
Cak i kad se...
Nista sto jedan mali programcic kao cru ne moze da premosti ;)
Ima tu vise faktora koji uticu na "bandwith", nije samo hercaza, hdr, bitaza i pixel format ;)
Premda imas odlicnu grafiku, morao bi da imas out of box 4k(30hz) i sa 1.4 kablom(a svi su 1.4 od pre mnogo godina) samo si verovatno...
Bas tako, ako nije box, onds se cesto desava da mora malo i da se prouci baza za najbolje rezultate
Npr. Stavljanje paste sa mojim matorim 212+ jeste drugacije nego grasak, i moraju se izvlaciti 3 linije po sredini za najbolje rezultate;)
Sent from my D6603 using Tapatalk
Koja filozofija, nikad nisam stavljao razlicitu kolicinu za crveni ili plavi tabor.
I nekako uvek se lepo razvuce;)
Ps: Troll:
Ja koristim modlicu od zrna graska pa tu sipam pa onda iz modlice sipam na proc:)
Sent from my D6603 using Tapatalk
Za htpc najobicniji ssd suv400,suv500,shljamsung evo bilo koje serije ;)
Ja licno posedujem stari-prastari ocz vertex 3 od 120gb koji se pre mene jako malo koristio i i dalje ima 100% heallth i radi mi kod doxa(beni sandforce ) :)
Koliko, pa dovoljno da ti pola ssd od 60gb bude puno za 2-3 godina instalacije wina i chrome-a ako redovno surfujes po netu;)
Premda ima ljudi koji znaju pri instalaciji da naprave primarnu particiju suvise malu, eto ti poruke vrlo brzo za insufficient space;)
Znam da moze i sa drugim...
Nikako a400 seriju, dosta reklamacija bilo, evo drugar sa foruma otvorio igraonicu sa istima, krv prolio da provali sta ga je zezalo, samo freezuje u par igrica na 20sec i ispostavi se na kraju da firmware nije bio update-ovan na poslednju verziju a out of box je useless....
Sent from my D6603...
Najbolji alat sa skidanje bloatware iz windows sa dva klika, sem, ako koristis skripte koje remove-uju bloatware.
Kad uzmes nekome racunar da odradis a appdata folder zauzeo ceo hdd- pitacu te dal je cc brz i efikasan:)
Instal im to, kazes da pokrecu jednom u 2 meseca i vise nemas poziva;)...