• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Nece da se pokrene graficka

    Si bocnuo kabal za napajanje u novu graficku, proveri i ostale kablove ponovo.
  2. Dexter013

    Problem sa FPS u GTA 5!

    GTA 5 je kod mene jeo 8 gb sistemskog rama i 3.5/4 gb grafickog. Pogledaj zauzece kad ti se desavaju dropovi.
  3. Dexter013

    Da li je drugaru upgrade

    Taj cpu na defaultu jede sve igre sa pola snage... Nista se ne dobija silovanjem OC u ovom slucaju dakle cisto temperature radi i estetike moze bolji kuler ali ne mora realno, mada cpu je na granici jer sibate OC sa ko zna kojim votazama.
  4. Dexter013

    Gaming comp! Konfiguracija

    250e :) hWala?! Za 2500e uzmes sve skoro najskuplje, dakle cpu i7 po zelji ja bih 4xxx batali ddr4 platformu besmisleno je skuplja a ne dobijas skoro nista. ssd 250gb amd 390x ili gtx 980 2tb hdd ili koliko ti vec treba 700w napajanje po zelji kuciste po zelji 16 gb rama I neces potrositi...
  5. Dexter013

    Dobitnik AMD & PCAXE Giveaway-a

    Al ce da leti facebook i farmvil sad :)
  6. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Cim nestane rama sa grafike ili jos gore sistemskog eto zamrzavanja i veselja... Dzaba ti gtx 980 ti na tom cpu i 4 gb rama.
  7. Dexter013

    Koji je soket?

    Oba tri bez problema.
  8. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Odradi axi na lvl 3 u prvom redu (ako ga ne stavis u neko od drveta nece biti aktivan) taj skill ti je i za dijaloge i olaksava zivot dosta.
  9. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Da expanzija hearts of stone + poslednja verzija su zajedno 17 gb.
  10. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Sve promene su ovde: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/document/Changelog-1.12-ENG.pdf @Proday Crveni mutageni su najredji, a mozes da ih farmas ovde kad si neki 10/11 lvl imas ovde na dva mesta (crveno na mapi oznacio sam ti) bethemold bubu veliku, ubijes je na ova dva mesta...
  11. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    gog ti je identicno kao i gusarska verzija samo kao legalna, znaci ne treba lek ne treba nista samo instaliras i pokrenes, mozes na 50 kompjutera i to svi odjednom, radice normalno.
  12. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Ability poene trosi u zavisnosti od stila kako igras. Macevi (crveni skilovi) su ocigledni, veci dmg, veca sansa za kritikal itd. Hteo ne hteo maceve ces uvek koristiti, moj savet je da jedno od 4 drveta (tj. tri komada stavis maceve i crveni mutagen sto veceg lvl-a) Drugo drvo stavi na...
  13. Dexter013

    Kako vam se cine ove specifikacije ?

    Ciene se ok, ali za sta konkretno, i po kojoj ceni i gde je ostatak masine?
  14. Dexter013

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Opklada veka.
  15. Dexter013

    Microsoft upozorava: Windows 7 ima velike sigurnosne mane

    Ja nikad update nisam ni radio, svez win7 SP1, i odmah gasim update i to je to uvek radio ko sat.
  16. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    @Mak Karata ima toliko jer oba igraca imaju 30 i kusur specijalnih+vremenskih + univerzalne i sve to x2 na kraju. Evo ti ceo komplet ja odradio samo da stampas :) https://www.dropbox.com/sh/h06f9s5e0rnw7mc/AADbT9lxKnQaZQCJbT32SYaha?dl=0 Za xbox je bio nilfgard i north dekovi a sad ostala...
  17. Dexter013

    GTA V

    Da da svi imaju original i windows i sav softver, i isto tako niko kod madjara ne izbegava zakone i sverc :) A na kojoj rezoluciji imas 40 fps-a?
  18. Dexter013

    DDR 4

    U realnom radu neces osetiti niti videti nikakvu razliku izmedju ddr3 i ddr4 platforme... " zasto ne ddr4? valjda bi trebalo da je bolja od ddr3 " Zato sto cpu slicne snage na ddr 3 i 4 platformi rade skoro apsolutno isto, dakle sama memorija nije bolja/platforma.
  19. Dexter013

    Srecna nova 2016-ta godina

    Dobro jutro i srecna vam nova godina ljudi, puno zdravlja i lepog hardvera!
Vrh