Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Relativno losa ploca kao i sve slicne,
naponska uzas,
nigde hladnjaka,
samo dva slota za ram,
i ko zna koji kvalitet kondenzatora/komponenti je koriscen itd.
Za lol ce bude ok
Za gta 5 i slicne igre, ne, tu ce morati da legne neka malko jaca da kazem pristojna ddr5 graficka tipa 360x ili gtx 750 ti i slicne.
Od toga nema leba, toga vec ima koliko oces i krs je zarada,
a sve je to pod garancijom, kad crkne kupi se novo, uci ti softver da pravis/programiras i na konju si.
Traju 10 sati ali je vrhunska grafika i muzika i glasovna gluma ili imaju online opciju dakle igras stalno a nikad isto itd.
Ovo crtano / plastelin nije bas da neki mega giga utisak ostavlja.
Slazem se da je malo preskupa igra (upravo je igram)
Jedan slave moze da igra , drugi mora da ceka da prvi zavrsi, dakle ne mogu dva u isto vreme,
dok master uvek ima prednost nevezano da li slave igra ili ne.
Ako igra, gasi mu se sesija, ako pokusa dok master igra nece moci uopste.
Tastatura ili valja ili ne valja a za sta je koristis najmanje bitno, ako podnosi igranje sta ce tek da radi za ostale rabote? :)
USB US Natec RX22, Ultra Flat X-Scissors Keys Backlight http://goo.gl/pqaYMC
Mozes da sherujes na 10 racunara i 5 accounta.
Dakle ako serujes recimo na jedan kompjuter koji si autorizovao i na njega se nakaci 5 razlicitih steam accounta to je to zavrsio si. Ne mozes vise da serujes.
Dakle 10 racunara i maximalno 5 steam accounta.