Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Nisam rekao da je igra losa niti dobra, dok ne probam.
A gde se moze probati demo?
Mislim da je realna neka cena 2-3e sa obzirom na ponudu slicnih igara.
Mada i dalje mislim da je los potez sa slicnim imenima, los marketing, al ok.
Undead vs plants , a ne plants vs zombies, dakle grebes se na tudje ime :)
Los nacin da zapocnes biznis, kao, E cuo sam ja za to odlicno je skini/kupi/igraj, kad ono nije to to uopste...
Takodje mislim da ima ogromna kolicina indi igara koje su dalekeo komplikovanije naprednije, a ne kostaju 7e...
Aj da te navedem malo na google, da li su isti hladnjaci/kuleri za recimo AMD am3 i am3+ procesore? :)
Stavljas kuler na soket ili na sto kazu englezi mounting holes?
@RogPlayer
Svaka graficka karta ako obratis paznju na kutiji ili na papire u kojima dolazi ima broj radnih sati definisan.
Dakle bukvalno rok trajanja, ta karta je ultra matora i umire od starosti.
Dakle tvoje resenje je posto nisi ocigledno zahtevan korisnik da uzmes neku novu kartu za dve...
Tomice imas uglavnom ovakve stvari po netu:
http://www.geforce.com/whats-new/guides/the-witcher-3-wild-hunt-graphics-performance-and-tweaking-guide
Skroluj dole na tom linku i imas bukvalno za svaku opciju sta konkretno radi, sva ziva poredjenja low vs very high
i sam uticaj i opterecenje na...
Radi ki zmaj
Bioshock 3 bencmark puca iz nekog razloga ni da krene
Ali u samoj igri na mesavini medijum high detalja na rezolucij full hd ima oko 45-50 fps-a
Samo ako se smanji rezolucija na 720p ima zakucanih 60 fps-a :)
Eve ga i tomb 2014
Mada nikakav problem realno ne vidim na ovolikom...
Probaj da uninstaliras sve sto ne znas sta je i cemu sluzi i sto ne koristis,
takodje sve auto update i slicno pogasi za sve programe/aplikacije.
Ako se i dalje desava imas neki spamware/virus = instaliras neki anti virus, ako ne pomogne teras u servis na totalni reset.
Bekapuj imenik i slike...
To je zena dobila od firme, da nisam da kazem "urgirao" dobila bi i5 5xxx + integrusu, obican krs ekran i slicna shajza...
Kod njih je ovo cudo 900 US $ (cena sa linka su kanadski dolari)
A kod nas je slican lap top ovih performansi oko 150 000 din, uzas...