Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Lepo si to odradio, veoma iskusno, ali imam zamerku sto si cekao da skoro istekne garancija.
Coil whine ti je bio prisutan sigurno od pocetka.
Da se ne lazemo, reklamirao si kartu da bi dobio drugu tj novac a ne zato sto stvarno imas problem[emoji41]
Isao si na sistem, app ili ti brute force...
Ne znam za druge, ali sam ja prezadovoljan mojim p20 koji uskoro dajem Zeni a sebi uzimam p30.
Sad skoro dodjoh sa mora, takve fotkice sam lepe islikao sa njim da bi mu mnogi telefoni pozavideli.
Da, nema ekran kao samsung, ali mu baterija drzi dobro, jako se brzo puni i ono sto je meni...
Nece dobiti nista time, posto mora i api da se fleshuje da bi imao full google cameru a za huawei je tu podrska losa ;)
Ne znam tacno kakva je za njegov telefon ali je generalno losa.
Ne mozes ti tu nista nazalost. Niti oni mogu da se zastite niti ti mozes nesto mnogo da promenis.
Mozes da zatrazis da ti se promeni adresa servera ali ce to trajati dok ne provali ddos-ovac istu.
Odbrana od jakog ddos-a nije ni malo laka i veoma je skupa.
Mozes da tuzis kompaniju koja ti je...
Ko je iskusan, podmazuje stare sa sivanolom, garantujem da nece morati da razmisljate o istom cooleru neko vreme posle dobrog ciscenja i podmazivanja.
Ko nije iskusan, kupuje drugo napajanje a ovo baca u kantu :talas:
Taj računar ne troši više od 300w tako da je to napajanje ako se nema za bolje itekako dovoljno.
Vidjao sam i 1070ti na tim napajanjima, za te pare nema bolje.
Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Ja da trpim uvrede, pametovanje i cinizam neciji mogu da odredjene granice, taj covek je i pored svog mog strpljenja i sansi uspeo da me izbaci iz takta i da me ubedi da njemu treba ozbiljna strucna pomoc.
On da je smeker, dosao bi na skup, pruzio ruku i rekao, "vidi, imam problem u...